PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen (samsung smart tv)

diletisim
05-04-2018, 23:38
Merhaba arkadaşlar direkt konuya gireyim baktım artık ücretsiz sorunlu linklerle olmuyor Only the registered members can see the link********.com (Only the registered members can see the link) sitesinden iptv (Only the registered members can see the link) üyeliği aldım ve televizyona yüklettim sonra televizyonu fabrika ayarlarına getirince tekrar yüklemelerini istedim ama bu sefer para istediler yada kendimin yükleyebileceğini söylediler. Ama kendilerinin yüklediği sürekli güncellenebilir şekildeymiş. Yani yeni film geldiğinde yada kanal eklendiğinde otomatik görebilecekmişim.

Tabi para verdik tekrardan yüklettik ama merak ettiğim bu güncellenebilir şekilde yükleme nasıl oluyor bununla ilgili bilgi verebilecek arkadaş olursa sevinirim. Şimdiden yardım ve bilgi için teşekkürler.

Saygılar

didi
07-04-2018, 23:34
Smart tvlerde bu şekilde çalışan uygulama bilmiyorum ama Next amigo cihazda xtream uygulaması dediğin gibi her açılışta güncel listeyi yüklüyor. Adres,kullanıcı adı,şifre girip listen yükleniyor.

Samrt tvde SSiptv,Smart iptv,OTTplayer kullandım hiçbiri bu şekilde çalışmıyor. Muhtemelen mac adresine güncel listeyi atıyorlardır.

memoli81
08-04-2018, 11:28
bu resime bak verilen linki buraya yapıstır mac adresini gir yolla herzaman guncel olur URL denen yere gireceksin
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link

diletisim
08-04-2018, 22:04
Teşekkür ederim bilgilendirme için