PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basketbolun yeni adresi TİVİBUSPOR

Simba
05-07-2018, 13:26
Türk Telekom Tivibu, Tahincioğlu BSL ve Kadınlar Basketbol Ligi yayın haklarını aldı.

Yayın hakları 3 yıl süre ile Türk Telekom Tivibu'da olacak.

Baldemir
06-07-2018, 00:29
Hayırlı olsun.

şimşek59
06-07-2018, 11:08
evde türk Telekom telefon ve internet var bunun için tivibunun kampanyası yok sanırım sadece cep faturalı hatlara mı kampanyası var ?

Simba
06-07-2018, 11:18
evde türk Telekom telefon ve internet var bunun için tivibunun kampanyası yok sanırım sadece cep faturalı hatlara mı kampanyası var ?

üstad tahattüt varsa tivibu ip tv abone olmak istiyorum de uygun fiyat verirlar büyük ihtimal iptv yayını iyi tivibunun hızınızda sorun yoksa

şimşek59
08-07-2018, 12:12
üstad tahattüt varsa tivibu ip tv abone olmak istiyorum de uygun fiyat verirlar büyük ihtimal iptv yayını iyi tivibunun hızınızda sorun yoksa

evet evde kullandığım internet ve ev telefonunda taahhüt var , internet hızım iyi 35 mb ve torrent indirim yaparken 38 mb dahi yükseliyor tivibu iptv istersem bana cihaz mı verecekler nasıl olacak veya bende next macina 3D cihaz bar onda izlemem için bana iptv m3u listemi veririler ? teşekkürler

Editor
08-07-2018, 12:44
Sana tivibu cihazi verirler modemin arkasindan ethernet kablosu takarlar sende izlersin m3u liste vermiyorlar.tvde smart ekranda tivibu varsada izlersin yayinlari