PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hepsi dijital rezaleti

beaverss
08-08-2018, 15:52
Hepsi dijital.com adresinden 01.08 2018 tarihinde alış veriş yaptım nex machina 3D cihazı aldım 8 gün geçmesine rağmen cihaz teslim edilmedi o kadar telefon açmama rağmen telefonlara bakan yok alış veriş yapacak arkadaşlar uzak durum mağdur olmayın....

Simba
08-08-2018, 16:17
hocam sen hiç araştırmadınmı bazı sitelerde bu sitenin battıgı yonunde bilgiler var geçmiş olsun kredi kartı iade surecini başlatabilirsiniz.

aliharbiye
08-08-2018, 16:51
Advertorial Arkadaşımıznda dediyi gibi, malesef sizin gibi yüzlerce mağdur insan var. asla hepsi digital.com'a yakışmayan bir durum rezalet yazıklar olsun.

montilla
08-08-2018, 17:20
geçmiş olsun benimde başıma geldi mart ayında gigablue x3 almıştım. 25 gün sonra gönderdiler hemen onlara ulaşıp sizi savcılığa vericem deyin ozaman telaşlanmışlardı cihazı hemen gönderdiler.

ferman
09-08-2018, 08:47
Size Özel Sayfanızdan Ürünü İade Gösterin Ürün Miktarı Hesabınıza Dönecektir Olmuyorsa Şayet Tüketici Heyetine Başvurun Biran Önce

Volkan
09-08-2018, 08:48
Bir zamanların en hızlı yeni cihazları ilk getiren çoğu forumda reklamı olan bir firmaydı. Bu tip firmalar yerine ürünlerinizi N11 yada gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinden alıp paranız aradaki firmada kalsın sorun yaşadığınızda rahatça geri alabilirsiniz.

Geçmiş olsun.

rselturk
09-08-2018, 11:47
Aynı firmadan iki yıl önce bende bir siparişte bulundum.Almak istediğim cihaz stoklarında "var" gözüküyordu.Ama 15 gün geçtiği halde tedarik edip gönderemeyince iptal ettim.Ama satınalma olayı 12 taksit olduğu için para iadesi de yine 12 taksitte oldu.Bence de sorumluluğun ne olduğunu bilmeyen bir firmadan uzak durmalı...Bununla geçmiş olsunBeaverss!...:wave::wave: