PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Philips led smart tv lerde iptv UYGULAMASI

KOCOGLU
22-02-2019, 17:07
Arkadaslar gerek samsung gerek lg gerek westel smart tv lerde iptv uygulaması varken kullanıcıları mutlu mutlu kullanırken biz philips smart led tv kullanıcıları böyle bir imkandan mahrum yaşıyoruz:angry8::rant:
Biz philips led smart tv aldıgımıza pişman olmak istemiyoruz yetkililerden en kısa surede teknik testek bekliyoruz
destek gelmesse madem smart özelligi hiç bir işe yaramıyor asla philips marka tv almlarını kimseye tavsiye etmiyoruz saygılarımla

KOCOGLU
22-02-2019, 17:10
philips tv merkezini aradım biz iptv uygulamasını hicbir cihazımızda vermeyı düşünmüyoruz dediler ben yinede bir şikayet oluşturdum ilgilenmelerini istedim

hüseyin
22-02-2019, 17:44
kullandığım bir marka fakat sizinde dediğiniz gibi iptv uygulamasının olmaması eksi tarafı...buda philips'in bundan sonraki enazından yurtiçi satışlarını etkiler...

KOCOGLU
22-02-2019, 18:13
kullandığım bir marka fakat sizinde dediğiniz gibi iptv uygulamasının olmaması eksi tarafı...buda philips'in bundan sonraki enazından yurtiçi satışlarını etkiler...
iptv destegi vermezlerse asla kimseye almalarını tavsiye etmem
neticede teknolojının gerısınde kaldılar

KOCOGLU
22-02-2019, 19:14
sayın philips smart tv yetkılılerı ya smart tv uretmeyın yada adam gibi iptv uygulaması yukleyın

KOCOGLU
23-02-2019, 12:33
philips smart tv lere iptv uygulaması istiyoruz aksi durumda philips firmasına boykot uyguluyoruz

KOCOGLU
23-02-2019, 12:39
Philips smart tv için iptv programı tavsiyesi - SupersatForum (Only the registered members can see the link)

KOCOGLU
23-02-2019, 15:45
şikayet. coma şikayet yazısı yazdım işte aldıgım cevap:
Değerli Müşterimiz,

Tüketici Danışma Merkezimize göndermiş olduğunuz e-mail için teşekkür ederiz.

Şikayet Konusu : Gerek **, gerek**, gerekse ** Smart TV'lerde IP TV uygulaması var ve kullanıcıları mutlu mutlu kullanırken, biz Philips Smart LED TV kullanıcıları böyle bir imkandan mahrum yaşıyoruz. Biz Philips LED Smart TV aldığımıza pişman olmak istemiyoruz. Yetkililerden en kısa surede teknik destek bekliyoruz.

IP TV uygulama desteği gelmezse Philips TV'leri boykot ediyoruz. IP TV olmadan Smart özelliği hiçbir işe yaramıyor.

Belirtmiş olduğunuz model televizyonlarda app gallery içerisinde bulunan uygulamaları kullanabilirsiniz.Bunun haricinde dışarıdan uygulama yükleme işlemi yapılamamaktadır.

Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla
Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
0 850 222 44 66