PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Reenkarnasyon: Ruhun Evrimi 1 Bölüm

Simba
14-05-2019, 16:53
xyOopKiQb9Q

- Yaşanmış reenkarnasyon olayları;
- Shanti Devi vakası;
- Farklı dinlere göre reenkarnasyon;
- Dr. Ian Stevenson'ın çalışmaları;
- Dorothy Eady olayı;
- İmad Elewar olayı;
- Prof. Dr. Bedri Ruhselman;
- Reenkarnasyon ve Tenasüh;
- Türkiye'de yaşanmış reenkarnasyon olayları;
- İsmail Altınkılıç Olayı;
- Harika Çocuklar;
- Rüyalar ve reenkarnasyon ilişkisi;
- Dejavü ve reenkarnasyon ilişkisi;
- Ruhun evrimi;

Kaynaklar:
Cem Çobanlı - Reenkarnasyon

Kaan Ünsal Alphan youtube kanalına teşekkurler

aliharbiye
14-05-2019, 19:24
yaşadığım yerde çok sık karşılaşıyorum. zaten asıl sorun insan öldükten sonra ruh. ruh ne oluyor. tekrar yaşamamı dönüyor. yoksa herşey bitiyormu. çok sık karşılaştığım bir vaka olduğu için anlatanları dinlediğim zaman acaba doğrumu demek aklıma geliyor sadece. yaniii. bilmiyorsa neden anlatsın. ve anlattıkları zaman sanki eski hayatlarını tam anlamıyla anlatıp insanı hayretler içerisinde bırakıyor. olanları bazen bizim bile çözmüyor. ne oluyor acaba?....

Simba
14-05-2019, 19:29
yaşadığım yerde çok sık karşılaşıyorum. zaten asıl sorun insan öldükten sonra ruh. ruh ne oluyor. tekrar yaşamamı dönüyor. yoksa herşey bitiyormu. çok sık karşılaştığım bir vaka olduğu için anlatanları dinlediğim zaman acaba doğrumu demek aklıma geliyor sadece. yaniii. bilmiyorsa neden anlatsın. ve anlattıkları zaman sanki eski hayatlarını tam anlamıyla anlatıp insanı hayretler içerisinde bırakıyor. olanları bazen bizim bile çözmüyor. ne oluyor acaba?....

Abi ne gibi seyler anlatıyorlar daha önce hayatında evlimiymiş peki o kişiye gidip ben senin eşinim veya cocugunum diyen olmuş mu

aliharbiye
15-05-2019, 08:06
Burada yaşagığım yerde doğan çocuklar evet böyle şeylerde söylüyorlar. kadınlar hiç bir şey söylemiyorlar. hatta bir çok ailelerde birbirlerinin yanına gider gelir oluyor. zaten 25 bin nüfuslu bir yer hemen hemen herkes herkesi tanıyor. ve bu konuda herkes herkesi hoşgörüyle karşılıyor. bu anlamda sıkıntı yok. her şey saygı çerçevesinde oluyor. yaşadıkları dönemden doğdukları güne kadar bazen vücut üzerinde kesikler belirleniyor. yani demek istediğim, kocası tarafından başı kesilerek öldürülen bir bayan vardı, doğduğunda, kız çocuğun boynu kanıyordu, ve kesik izler vardı. yani bu tamamen bir gerçek. işkembeden konuşmuyorum. ve atmıyor. gözümle görmeseydimde inanmazdım.