PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : öğretmen tutuklandı

Mehmet Kaynaklı
25-12-2006, 18:58
Burdur'un Bucak ilçesinde çocuk ***** sitelerine girerek, film indirdiği tespit edilen 20 yıllık öğretmen, tutuklandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü eylül ayında Bucak'taki Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda öğretmenlik yapan S.D'nin bilgisayarından çocuk ***** sitelerine girdiğini tespit etti. Bunun üzerine S.D'nin bilgisayarına el konuldu.

Durumun, Bucak Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bildirilmesi üzerine 6 Eylül’de S.D. hakkında soruşturma başlatıldı.

S.D. ihtiyati tedbir olarak soruşturma bitimine kadar Tefenni ilçesindeki Atatürk İlköğretim Okulu’na geçici görevle gönderildi.

Evli ve bir çocuk babası S.D, bu süre içinde rapor alarak Tefenni'deki göreve başlamadı.

Uzmanlarca yapılan araştırmada, S.D'nin 68 ayrı siteden çocuk *****su filmi indirdiği tespit edildi ve tutuklandı.
:46:
not alıntıdır

CABBARİ
25-12-2006, 18:59
Gün gelecek bu adam ölecek bakalım ahirette onu yaratanın karşısına çıkınca bu irençlikle kendini nasıl müdafa edecek..
selametle..

Mehmet Kaynaklı
25-12-2006, 19:02
bişiye üzülmüyorumda başka okula göndermişler yaw adamın ne mal olduğu belli bari çocukalrımızdan uzak tutun öretmenlik yapmasın :( :49:

halil07
25-12-2006, 19:09
harbiden şerefsizmiş bu adam yaw..karınla ilgilensen ya be adam

Mehmet Kaynaklı
25-12-2006, 19:14
bunlar öğretmenlerin adınıda lekeliyolar böyle kişiler içimizde nasıl barınıyorlar aklım fikrim ermiyor

yakupowersky
25-12-2006, 19:16
bence bu ogretmenı asmalı kesın ıbret olsun dıye

Mehmet Kaynaklı
25-12-2006, 19:22
bence bu ogretmenı asmalı kesın ıbret olsun dıye

eve haklısın yaw düşünsene bir öretmen bir sürü örenci var hepside çocuk ve gene aynı öretmen çocuk *****larını izlesin yani aklıma ne geliyor biliyormusn bu şerefsiz kendisi bile çekmiş olabilir :crashs: :boese157: :49:

yakupowersky
25-12-2006, 19:46
vala bence bu konuyu cocuk *****su kısmına tasıyınız konu bırlerssın belkı bızım arkadaslar bu konuya bıraz daha duyarlı olurlar yazı yazmaya baslarlar

hunturks
25-12-2006, 19:50
acaba yasaklarını begenmedigimz iarnda olsaydı bu adam yine bunu yaparmıydı???hiç sanmıyorum.ahlak gerçek disiplinle saglanır ama biz nefsimize hakim olamadıgımız için boyle yasaklar bize uygulanmasın diye iranı kötü ülke olarak gösteriyoruz yazık bize...

Mehmet Kaynaklı
25-12-2006, 19:55
acaba yasaklarını begenmedigimz iarnda olsaydı bu adam yine bunu yaparmıydı???hiç sanmıyorum.ahlak gerçek disiplinle saglanır ama biz nefsimize hakim olamadıgımız için boyle yasaklar bize uygulanmasın diye iranı kötü ülke olarak gösteriyoruz yazık bize...

:49: haklısın kardeş
allahu tealanın kanunlarına uyarsak bu gibi olayları yapmayız :45:

yakupowersky
25-12-2006, 19:55
evet dogru dıyorsunuz katılıyorum sıze