PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Smart IPTV Kaldırıldı. Alternatif Ne Olacak?

osmanke
06-06-2019, 01:39
Özellikle akıllı televizyon kullananlar Smart IPTV uygulamasını tercih ediyordu. Hem kullanımı kolay, hem özellikleri iyi hem de arayüzü güzel olduğu için tercih ediliyordu. Fakat uzun zamandır olan uygulamanın kaldırılacağı söylentisi gerçek oldu.

Alıntıdır

Simba
06-06-2019, 22:40
samsunglardamı kaldırıldı osmanke?

kenzabrkn
06-06-2019, 23:28
Bugün tv'ye factory reset atmıştım. Kurulumdan sonra Smart iptvyi göremedim. Sonra bu konuya denk geldim.

Sonra mağazayı biraz kurcaladım. Sadece Smart Hub listesinden kaldırılmış.
Mağazaya girip "indirilen uygulama" listesinde sağa doğru gidin. Smart iptv uygulamasının üstünde OK tuşuna basılı tutup ana ekrana eklemeyi seçin.

Şuan normal şekilde çalışıyor.

gokmen67
14-06-2019, 22:05
Arkadaşlar Samsung Smart Tv de eğer Smart İptv yi kullanıyorsanız, ayarlardan güncllemeyi kapatın. eğer güncellemeler açık kaldıysa çalışmaz. altarnetif olarak Samsung tv lere net iptv yi kurabilirsiniz. deneme iptv almak istiyorsanız superhd4k@gmail.com adresine yazabilirsiniz. ben buradan aldım. süper 12500 kanal

şimşek59
15-06-2019, 21:30
Özellikle akıllı televizyon kullananlar Smart IPTV uygulamasını tercih ediyordu. Hem kullanımı kolay, hem özellikleri iyi hem de arayüzü güzel olduğu için tercih ediliyordu. Fakat uzun zamandır olan uygulamanın kaldırılacağı söylentisi gerçek oldu.

Alıntıdır

sanmıyorum öyle bir şey olacağını

Simba
15-06-2019, 21:33
SSIPTV devam ediyor konu kapanmıştır