PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DenizBank, QNB Finansbank ve TEB'den ortak ATM

Editor
20-06-2019, 02:02
DenizBank, QNB Finansbank ve TEB tek ATM platformunda birleşti. Anlaşmaya göre ayda 3 kez ile sınırlı olmak üzere söz konusu bankaların müşterileri ATM'lerde ücretsiz işlem yapabilecekler.

Anlaşma kapsamında her ay toplamda 3 defa para yatırıp çekilebilecek veya kredi kartı borcu ücretsiz ödenebilecek.

Ayrıca üç bankanın müşterisi hesap bakiyesini, kredi kartı borcunun limitini herhangi bir adet sınırı olmadan sorgulayabilecek.

aliharbiye
20-06-2019, 09:20
hsbc bank'ta qnb bak ile ortak işlem yapıyor. zira hsbc bank kredi kartı borçlarımı hep qnb bank ats. yatırıyordum.

IboYLDz
20-06-2019, 21:48
Bu iyi oldu bizim burada 1 tane QNB ATM'si var geçen gün o da Arızalıydı Kart borcunu yatıramadım ..

A.Bozoğlu
21-06-2019, 13:59
Güzel olmuş teb ve Qnb finansbank kullanıyordum, deniz bank atm'lerinide kullanabileceğiz. işlem sayısı sınırlı olsada hiç olmamasından iyidir.

Simba
21-06-2019, 15:23
Güzel olmuş teb ve Qnb finansbank kullanıyordum, deniz bank atm'lerinide kullanabileceğiz. işlem sayısı sınırlı olsada hiç olmamasından iyidir.

aynen ustad hiç olmamasından iyidir