PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SOFTCAM Next Pandora Guncel Softcam Dosyasi 29.01.2020 Tarihli

Simba
29-01-2020, 21:42
Next Pandora Guncel Softcam Dosyasi 29.01.2020 Tarihli

ewlf
02-02-2020, 17:02
Merhaba, yanlış yaptığımı sanmıyorum; NEXT Pandora yazılım güncellemesini yaptım. Emon ayarlarını girdim, güncel ***.db dosyasını gösterdim ama hala Turksat Tandberg kanalları açılmıyor. Zaten hem firmware hem emon epey eski yazılımlar ve sanırım bu sebeple deneyen çok kişi başarısız olmuş. Yani Next Pandora için şu an için yazılımlar güncellenmedikçe yapılacak işlemler faydasız. Yanılıyor muyum?

Simba
02-02-2020, 17:26
Merhaba, yanlış yaptığımı sanmıyorum; NEXT Pandora yazılım güncellemesini yaptım. Emon ayarlarını girdim, güncel ***.db dosyasını gösterdim ama hala Turksat Tandberg kanalları açılmıyor. Zaten hem firmware hem emon epey eski yazılımlar ve sanırım bu sebeple deneyen çok kişi başarısız olmuş. Yani Next Pandora için şu an için yazılımlar güncellenmedikçe yapılacak işlemler faydasız. Yanılıyor muyum?
Aynen öle malesef yeni yazılım cıkmadıkca acılan kanallar sınırlı

ewlf
02-02-2020, 18:06
Anlıyorum. Ben de acaba dedim Only the registered members can see the link yeni konusunu da ve bazı eski yazıları da görünce... Anlaşılan faydasız gibi gözüküyor Next veya bir yazılımcı meseleye el atmadıkça. İşin tuhaf yanı 50-100 liralık basit denilebilecek cihazlar dahi bu işlemleri yapabiliyorken, böyle güzel bir ürünün adeta terk edilmesi kötü bir durum. Sanırım Next yeni cihazlarını satmak için böyle bir yol izliyor bu da hoş değil. Teşekkür ederim.

Simba
02-02-2020, 23:32
Anlıyorum. Ben de acaba dedim Only the registered members can see the link yeni konusunu da ve bazı eski yazıları da görünce... Anlaşılan faydasız gibi gözüküyor Next veya bir yazılımcı meseleye el atmadıkça. İşin tuhaf yanı 50-100 liralık basit denilebilecek cihazlar dahi bu işlemleri yapabiliyorken, böyle güzel bir ürünün adeta terk edilmesi kötü bir durum. Sanırım Next yeni cihazlarını satmak için böyle bir yol izliyor bu da hoş değil. Teşekkür ederim.
site tasarımı yenilendigi için eski konuları kapatıp yenisini acıyoruz bende next 2000 fta var yeni cıkan su anda surekli yazılımlar veriyorlar fulla cıyor tandberg-power vu biss mis ne varsa ama 1 sene sonra destek kesilebilir

Tarantula1092
19-04-2020, 17:32
Tandberg kanalları güncellenmiş şuan kanallar açılıyor
Emon üzerinden newcamd bağlı olunca kanallar açılıyor
Newcamd 127.0.0.1 bağlı iken yinede açılmıyorsa
Tarayıcıdan oscam paneline girip k e y leri yazıp restart yaptığınızda açılacaktır
Cihaz next pandora hd

Tarantula1092
19-04-2020, 17:36
V3027 next pandora hd kullanıyorum
Tandberg güncellemesi kurulu (usb den atılan)
Emon üzerinden newcamd 127.0.0.1 e bağlı

Tandberg kanalları sorunsuz açılıyor yapamazsan yardımcı olabilirim

ewlf
15-05-2020, 01:36
Dediğim gibi NEXT Pandora yazılım güncellemesini yaptım. Emon'dan da güncel ***.db'yi gösterdim, newcamd 127.0.0.1 seçili evet ama tandberg kanalları hiç açılmadı.
Yanlış yaptığım ne olabilir diye düşündüm ama bulamadım. Bu sebeple yazılım veya firmware'in eski olmasından dolayı işlevsiz olduğunu sandım fakat siz "sorunsuz açıldığını" söylüyorsunuz. Yanlış olan ne olabilir?