PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SOFTCAM Botech Piko Serisi Guncel Softcam

osmanke
01-02-2020, 01:01
Botech Piko 600 serisi wifi ile internete bağlama Funcam cccam biss girme.

Yukleme Talimatı;

Only the registered members can see the link

Simba
01-02-2020, 01:31
osmanke ustad bu konuda devam edelim sen acılan kanallar nelerdir nasıl yuklenir 1 ci mesaja korsan uyeler acısından cok iyi olur şimdiden tesekkurler sen guncelleme cıkınca msja eklersin

osmanke
01-02-2020, 01:57
simba ustam benim için sakıncası yok ama özellikle türksatta,ki kanalları yazdığımda sıkıntı olur ustalar yerli platform,ları paylaşmak yasak diyorlar daha önce bu konularda bana,da ve diğer ustalara,da uyarı yapıldı en iyisi arkadaşlar yüklesinler ve kanallar arasında gezip baksınlar vede hem funcam,ı hemde emu,yu açmaya unutmasınlar tabii,ki cihazda wifi kullansınlar,ki funcam ile açılan yabancı platformları ve kanalları ancak bu şekilde seyredebilirler bir çok uydu,da kanalları açıyor örneğin türksat,hotbird,astra,thor,nilesat,hispasat,hellas,azersat ve sayamadığım uydular ve en önemlisi cihaz içinde funcam desteği devam ediyor,mu süresi ne kadar kaldı uydulardaki açılan kanalların fotoları var ancak bu tür paylaşımların yasak olması sebebi ile paylaşamıyorum umarım forum dostlarım anlayışla karşılar ben yinede burdan sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışacağım yükleme konusun,da youtube,de videolar var gerekirse buraya eklerim saygılar.

Simba
01-02-2020, 02:05
osmanke ben duzeltme yaptım konuyu tekrardan tesekkurler

osmanke
01-02-2020, 02:07
sağol simba kolay gelsin.

osmanke
01-02-2020, 02:14
BOTECH PİKO 600 HD serisi uydu alıcılara USB ile IPTV yükleme %100 çözüm

Only the registered members can see the link

amca16
18-02-2021, 19:56