PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İçeriğini en çok beğendiniz yerli uydu/iptv platformu hangisi?

Simba
06-02-2020, 22:24
Bu ayki anketimiz içerik yönünden en cok begendiginiz yerli uydu/iptv platformu?Oy ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Simba
06-02-2020, 22:29
Ankete ilk yorum benden gelsin bende d smart yok ama dısarıdan bakınca d smart içeriki diğerlerine göre daha iyi tivibu ve digiturk surekli kanal cıkartıyorlar özellikle digiturk ve tivibuda animal planet-discovery showcase falan cıkarttılar Ayrıca tivibu fox sports ve nat geo people gibi kanalları cıkarması içerik yönunden bana göre zayıf hale getirdi sec izlede hep aynı filmler mevcut digiturkun surekli kaliteden uzaklasıp kanaşl cıkartmasıda cabası

sivas-58
06-02-2020, 22:50
Ankete oy kullanamadım ben seçeneklerde işaretleme yok. Ama Dsmart kullanıyorum ben, Digiturk ve Türkcell hattımdan dolayı TV+ var ama Dsmart yayınları daha güzel gibi, tek sorun reklam olması. DİGİTURK film kanallarınıda beğeniyorum kaliteli filmler vs var onlarda da reklam olmaması daha güzel.

Editor
06-02-2020, 23:03
Ankete oy kullanamadım ben seçeneklerde işaretleme yok. Ama Dsmart kullanıyorum ben, Digiturk ve Türkcell hattımdan dolayı TV+ var ama Dsmart yayınları daha güzel gibi, tek sorun reklam olması. DİGİTURK film kanallarınıda beğeniyorum kaliteli filmler vs var onlarda da reklam olmaması daha güzel.

Mobil stilden girdiyseniz anket secenekleri cikmaz masaustu goster demeniz yeterli veya sitenin en altindan Only the registered members can see the link tam siteye tiklamaniz yeterli

Editor
06-02-2020, 23:05
Kanallari geri sarma ozelligi acisindan tivibu ev bana gore iyi ama son 2-3 yildir tivibuda gerileme var

seyfi505050
07-02-2020, 14:42
Kablo tv tele dünyayı on yıldır kullanıyorum çok menmunum...

ilhanaktan
09-02-2020, 20:43
bence huc bırı tuksat normal uydu en ıyısı bedava