PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilim Bildiğiniz Her Şeyi Unutun - Düğmeye Basıldı

Simba
25-03-2020, 22:17
Only the registered members can see the link

Bildiğiniz herşeyi unutun - Düğmeye basıldı. Gelecekte ne olacak hiç düşündünüz mü? Teknolojik gelişmeler dünyanın geleceği ni nasıl etkileyecek acaba. Son zamanlarda birçok değişim yaşanıyor, adeta yeni bir çağa giriyoruz. Peki bu mekanizmayı kim harekete geçirdi. Hayatımızda neler değişecek.? Yapmış olduğum en ilginç video lardan biri olan bu çalışmamı umarım beğenirsiniz. İyi seyirler

ilhan yılmam youtube kanalına teşekkurler

Editor
26-03-2020, 14:03
Bu dunyada hersey olabilir bu koronadan sadece yaslilar degil genc ve orta duzey yaslilarda hayatini kaybedior ve video anlatilanlar bir nebze gercek olabilir ama hedef kitlenin ben yaslilar oldugunu cok dusunmuyorum acikcasi

Hikmet™
28-03-2020, 00:25
2 gün önce bu videoyu bi tanıdığım izletti bana ve benim görüşüm bu adam çok aşırı bilim kurgu filmi izlemiş hele birde PS4 te Kill Zone oyununu oynadıysa tam etkisinde kalmış olabilir. :D Adamın her anlattığı saçmalıktan ibaret.

Simba
28-03-2020, 00:35
2 gün önce bu videoyu bi tanıdığım izletti bana ve benim görüşüm bu adam çok aşırı bilim kurgu filmi izlemiş hele birde PS4 te Kill Zone oyununu oynadıysa tam etkisinde kalmış olabilir. :D Adamın her anlattığı saçmalıktan ibaret.
Youtubeden reklamdan para kazanmak için yapılmış bir video gibi geldi bana göre