PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilim Mavi ışın projesi

Editor
07-04-2020, 03:32
Only the registered members can see the link

Kaan unsal beye tesekkur ederiz

aliharbiye
07-04-2020, 09:22
bir şey sormak istiyorum bu belgeli hazırlayan arkadaş idealist'mi acaba mavi ışın'nın isa ile ne alakası var. deccal, din, yeni bir yönetim şekli. bilmiyorum ama bana biraz saçma gibi geldi. kısmen doğru olan bazı idddaalar olabilir. bazı açıklamalar teorik olarak doğrudur, ama gelecek önceden görülmedi ve yaşanmadı sadece hayalden ve düşünce ibaret varsayım olduğunu düşünüyorum. konu dağıldı. belgeselde çok karmaşık konular işlenmiş. belkide bilerek yapılan bir mavi ışın projesidir. neden olmasın. malesef dünyada hiç kimse güvende değil. sevgili editör bu güzel paylaşım için teşekkür ederim. bizlerden başka diğer insanlarda bizim gibi düşünüyorlar evrende yanlız değiliz. başkalarıda var, ve dünyalılara zarar vermeden havada geziniyorlar. belgeseli bitirecem. çok güzel tekrar teşekkür ederim.
Zaten bu corona virüsü bahanesi ile dünyadaki yönetim şekli ve insanlar arası ilişkiler ile feodal zihniyette değiştirildi, istedikleri her şeyi her an yapabiliyorlar. yapmayada devam edecekler. bunları bilmek için kahin olmak gerekmez. saygılarımla aliharbiye.

Editor
07-04-2020, 13:27
Ali abi kaan unsal gercekten.youtube de anlatim ve bilgi kirliliginden farkli tarzda yayin yapiyor hz isa olayi tekrar dirilip gelmesi acisindan declal falan gelecek ya bunlari sanal ortamda ayri bir dunya kurma isteyen kisilerin inansinlar diye uzaya projektorlerle insanlar korksun,itihat etsin diye yapilan bir proje anladim kadariyla basarali olamamislar sayet onlarin dedigi gibi uzaydan dogru smilasyon yontemi ile hz isa similasyonunu gosterselerdi veya peygamber efendimizi cogunluk inanirdi adamlara bak uzaydan neler yapmayi dusunmusler