PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaybolan ineğini bulmak için afiş bastırdı

ASİL
05-05-2020, 21:34
Kaybolan ineğini bulmak için afiş bastırdıSakarya'da, bir çiftçi sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı geçtiğimiz cumartesi akşamı kaybolan ineği için bastırdığı afişleri tüm ilçeye dağıttı
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Sakarya’nın Kocaali ilçesi Yenimahalle’de yaşayan Ertuğrul Alemdar (38), 3 gün önce sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu cumartesi akşamı evlerinin önünden 6 aylık düvesi kayboldu.
Alemdar yasağın ardından düveyi bulabilmek için bastırdığı el afişlerini arkadaşlarının yardımıyla ilçenin birçok noktasında dağıttı.
JANDARMAYA DA BİLDİRDİSosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı video ile ineğini görenlerden yardım isteyen Ertuğrul Alemdar, ineğinin çalınmış olması ihtimaline karşı olarak durumu jandarmaya da bildirdi.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
"EN SON KİRAZLI YOLUNDA GÖRÜLMÜŞ"​Ertuğrul Alemdar, “Bastırdığımız broşürleri arkadaşlarımın yardımıyla dağıttık. En son Kirazlı yolu üzerinde görülmüş. Görenlerin, duyanların insaniyet namına bana haber vermesini istiyorum. Kimsenin malı kimseye yaramaz” dedi.

Only the registered members can see the link
(Only the registered members can see the link)

ensonhaber

hüseyin
05-05-2020, 22:59
ey yüce rabbim ne güzellikler yaratmış...inşallah biran önce düve'sine kavuşur bu arkadaş...

Creed
06-05-2020, 00:48
Millet kedi kopek icin afis bastirio inek icin ben olsam heryerden haber verdirirdim hayvan sevgisi bambaska birsey