PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : “EBA Canlı Sınıf” ders programı 31 Ağustos-18 Eylül

Simba
01-09-2020, 18:11
Only the registered members can see the link

hüseyin
01-09-2020, 20:46
sınıfta çalışmayan çocuk evde ekran başında çalışacak öylemi...

Simba
01-09-2020, 22:41
sınıfta çalışmayan çocuk evde ekran başında çalışacak öylemi...
Yok be abi nereye ya uzaktan eğitim falan biz kızla evde her dersi yaptık millet yapmadı sonra dediler herkes geçti peki bizim sucumuz neydi ben hergun kavga ederek oturttum pc basına tv karsısına millet dısarda korona morona dinlemeden ellerinde tablet tiktok yapıyorlardı puan diye birşey var ebada ona göre degerlendirme yapılmalıydı haksızlık oldu bana göre

hüseyin
02-09-2020, 04:12
senin ve kızının okadar emeği güme gitti desene(kar'ı edindiği bilgi)...valla kardeşim çok saçma bir memlekette yaşıyoruz...yani bu işleri dostlar alışverişte görsün hesabı yapıyorlar sanki...ne yapacaksın şimdi..kimi kime şikayet edeceksin..çalışanda geçti..hiç eline kitap almayanda...adilmi bu yani...nerde eşitsizlik..adaletli bir yaklaşımmı bu...bu topraklarda doğduğumuza göre..canımızı sıkan şeyler olsada yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz..birey olarak yapabileceğimiz başka hiçbirşey yok...oy zarfını sandığa atana kadar....

Creed
03-09-2020, 10:53
Eba canli yayin baslamis ama kimin haberi var ben simdi ogrendim bu konudan hayret ya bizde ole calistik cabaladik sadece bilgi birikimi pc kullanmayi ogrendi