PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaspersky güncelleme sorunu

ufuk
27-12-2006, 18:32
Kaspersky bugünden beri güncelleme yapamıyor..karalistede lisans değil..neden acaba?
hata mesajı:
update failed:incorrect signature

gezginemlak
27-12-2006, 18:47
aynı sorun bendede var ne yapsak acaba yeni antivirüs mü yuklesek .koruması devam ediyormu ? çalişiyor gibi görünüyor.

okinava
27-12-2006, 21:00
arkadaslar bu kaspersky iyice sıktı devamlı sorun yaratıyor adamalar illegal kullanıma karşı devamlı çalışıyolar benim tavsiyem artık kaspersky den vazgeçin onun yerine norton kurun ama benim gibi pcyi kasmasın diyorsanız nod 32 yükleyin

ufuk
27-12-2006, 21:16
arkadaslar bu kaspersky iyice sıktı devamlı sorun yaratıyor adamalar illegal kullanıma karşı devamlı çalışıyolar benim tavsiyem artık kaspersky den vazgeçin onun yerine norton kurun ama benim gibi pcyi kasmasın diyorsanız nod 32 yükleyin

çok haklısın.. artık hayır yok kaspersky'dan..ben kaspersky'ı silip avast 4.7 pro yükleyeyim..avast nod32 kadar iyi olduğu söylenemez ama duyduğuma göre nod32 de bazı virüsleri yakalayamıyormuş..

okinava
27-12-2006, 21:24
çok haklısın.. artık hayır yok kaspersky'dan..ben kaspersky'ı silip avast 4.7 pro yükleyeyim..avast nod32 kadar iyi olduğu söylenemez ama duyduğuma göre nod32 de bazı virüsleri yakalayamıyormuş..

en güzelini yapmışsın ben de nod 32 ve avast arasında geziniyorum zaten pc de banka kayıtları yok pc yi kasmaya gerek yok :28:

FYAVUZ1
27-12-2006, 22:23
Telaşa gerek yok. Bu keyler çalışıyor. Tüm 6.0 versiyonlarında çalışıyor.
Only the registered members can see the link***.rar

ufuk
28-12-2006, 01:02
Telaşa gerek yok. Bu keyler çalışıyor. Tüm 6.0 versiyonlarında çalışıyor.
Only the registered members can see the link***.rar

teşekkürler de sorun lisansta değil..sorun programın güncelemesinde...

OLDSMAN
28-12-2006, 01:18
Sorunun asıl sebebi keylerin kayıtlı olduğu listede en fazla bir *** 10-15 pc için lisanlanmış olması burada verilen keyleri herkesin kullanmaya çalıştığı içinde up-date yapmıyor.Yani kayıtlı bilgisayardan fazla kullanıcı olarak görünüyor.Biraz bencillik olacak ama bulduğunuz keyleri sadece kendiniz kullanın.Kaspersky hiçbir virüs programına değişmem.NOD 32 virüsleri kaçırıyor.
AVAST trojanları bazen görmüyor.Çabuk tarama yapabilmelerinin sebebine gelince İ-swift Teknolojisini kullanmamaları.

Bendeki *** 2010 yılına kadar geçerli

Eboscro
28-12-2006, 11:29
Sorunun asıl sebebi keylerin kayıtlı olduğu listede en fazla bir *** 10-15 pc için lisanlanmış olması burada verilen keyleri herkesin kullanmaya çalıştığı içinde up-date yapmıyor.Yani kayıtlı bilgisayardan fazla kullanıcı olarak görünüyor.Biraz bencillik olacak ama bulduğunuz keyleri sadece kendiniz kullanın.Kaspersky hiçbir virüs programına değişmem.NOD 32 virüsleri kaçırıyor.
AVAST trojanları bazen görmüyor.Çabuk tarama yapabilmelerinin sebebine gelince İ-swift Teknolojisini kullanmamaları.

Bendeki *** 2010 yılına kadar geçerli

tamamen doğru... nod 32 nin virüs kaçırdığını 500 kere söylemiştim...

arkadaşlar size ince tavsiyem nod 32 yi kurun + spy sweeper ıda kurun ikisi ile mükemmel koruma yapabilirsiniz...

not : Nod 32 nin kaçırdığı yada bulamadığı zararlıları spy sweeper bulup imha ediyor :45:

savas11300
25-01-2007, 12:10
arkadaşım bende nd 32 kurmak istiyorum ama kaspersky kaldıramıyorum.
nasıl kaldırabilirim?:49:

Eboscro
25-01-2007, 14:52
arkadaşım bende nd 32 kurmak istiyorum ama kaspersky kaldıramıyorum.
nasıl kaldırabilirim?:49:

kaspersky kaldırmal için yardımcı araç verdi foruma... Ayrıca notmail yollardan da kaldırılıyo ilk yapacağınız seçeneklerden uninstaller diyeceksin olmuyosa güvenli modda aç öyle dene olur... buda çözüm değil ise your uninstaller 2006 programı ile dene... bu da mı olmadı son çözüm sana kurulum yerine git güvenli modda kasperskyın içinde silebildiğin kadar dosyasını sil sonra normal modda görev yöneticisinde çalışan kaspersky ile ilgili tüm işlemleri sonlandır artık olacaktır sonunda :8[1]: