PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uydu Yazılım Next Kanky HD V1.026 Yazılımı (18.12.2020)

sezgin 01
18-12-2020, 15:09
- Standby durumunda saat gösterme eklendi.
- UK660 kumanda kullanıcılarının yaşadığı bazı sorunlar düzeltildi.

İNDİR (Only the registered members can see the link)

aliveli78
09-03-2021, 14:55
s.a arkadaşlar bende bu next kanky hd uydu alıcısını dün internetten aldım wifi adaptörü içinde olarak

yarın gelecek gelince wifi anteni takıp youtube bağlanmak istiyorum sitelerde youtube hata veriyor diyorlar güncelleme yapmak gereklimiş

v1.026 yazılı güncelleme yapınca menü mavimi olacak birde youtube sorunu varsa düzeltecekmdiir bu günceleme

Editor
09-03-2021, 15:22
s.a arkadaşlar bende bu next kanky hd uydu alıcısını dün internetten aldım wifi adaptörü içinde olarak

yarın gelecek gelince wifi anteni takıp youtube bağlanmak istiyorum sitelerde youtube hata veriyor diyorlar güncelleme yapmak gereklimiş

v1.026 yazılı güncelleme yapınca menü mavimi olacak birde youtube sorunu varsa düzeltecekmdiir bu günceleme

Denemeniz lazım en son yazilim her zaman diger yazilimlardaki hatalari duzelterek verilir

Baldemir
09-03-2021, 21:50
Cihaz ilk kutusundan çıkarken siyah renk yazılım var youtube çalışmıyor cccam server ayarları görünüyor iks server görünüyor wifi adaptör kesinlikle 7601 istiyor başka wifi kabul etmiyor youtube mavi menü yazılım son yazılımı 18-12-2020 yazılımını yüklemek gerekiyor.Yeni mavi menülü yazılımda cccam server ayarları ve İKS server süresini göremedim. Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

aliveli78
10-03-2021, 09:04
Cihaz ilk kutusundan çıkarken siyah renk yazılım var youtube çalışmıyor cccam server ayarları görünüyor iks server görünüyor wifi adaptör kesinlikle 7601 istiyor başka wifi kabul etmiyor youtube mavi menü yazılım son yazılımı 18-12-2020 yazılımını yüklemek gerekiyor.Yeni mavi menülü yazılımda cccam server ayarları ve İKS server süresini göremedim. Only the registered members can see the link

s.a merhaba hocam v1.026 güncelleme yazılımı yükleyince mavi ekran mı olacak

peki youtube güncelleme sorunu çözülüyormu

benim için youtube önemli

Baldemir
11-03-2021, 21:52
s.a merhaba hocam v1.026 güncelleme yazılımı yükleyince mavi ekran mı olacak

peki youtube güncelleme sorunu çözülüyormu

benim için youtube önemli

Youtube çalışıyor