PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Next 64 HD şifreli hiç bir kanalı açmıyor.

kılavuzlu
22-08-2021, 21:49
Herkese selamlar değerli dostlar. Benim makina yine bir arıza verdi. Cihaz Next 64 hd.Önce hemen şunu belirteyim aklıma gelen gelmeyen bildiğim bilmediğim her yolu denedim çözüm bulamadım. Fabrika ayarlarına da döndüm. Cihaz hiç bir şifreli kanalı açmıyor. Ne D. grubunun nede Fox grubunu. maalesef. yazılımını değiştireyim dedim acaba yazılım arızamı verdi diye onu bile çoook yavaş yüklüyür bazen yüklemiyor.*** güncellemesini de zor yapıyor. İnternet bağlantı ayarlarından dns kısmını open dns olarak bile değiştirdim. acaba arıza neden bulamadım. Garantiye mi göndersem daha bir yıl garantisi var. bana bu konuda biraz açıklayıcı bilgiler verirseniz çok mutlu olurum.Yazın pek TV bakmıyoruz ama daha geçen hafta G.S. ufea maçını izlemiştim.çözüyordu. Birde bu Next i garantiye nasıl yollarız nereye yollayacağım telefon açmam gerekir mi Lütfen bana açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim.Herkese selamlar saygılar Vesselam.

A.Bozoğlu
22-08-2021, 22:44
Merhaba öncelikle ağ bağlantınız kontrol edin, ağa bağlı olduğundan emin olun. Sonrasında server ayarlarından iks (Free server) bitiş tarihini kontrol edin, süresi dolmuş olabilir.

kılavuzlu
23-08-2021, 10:35
Merhaba öncelikle ağ bağlantınız kontrol edin, ağa bağlı olduğundan emin olun. Sonrasında server ayarlarından iks (Free server) bitiş tarihini kontrol edin, süresi dolmuş olabilir.

Eyvallah çok teşekkürler bır bakayım süresine daha 2ay olması lazım ama çok sağolasın selamlar vesselam