PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uydu Yazılım Next 2000 HD FTA V1.630 Yazılımı (02.09.2021)

sezgin 01
02-09-2021, 18:58
- Uydu/TP Bilgileri güncellendi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzeltildi.

İNDİR (Only the registered members can see the link)

Editor
02-09-2021, 19:34
- Uydu/TP Bilgileri güncellendi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzeltildi.

İNDİR (Only the registered members can see the link)

Hocam yazilim icin tesekkurler bir mazuratim olacak nexte iletirseniz sevinirim ornek.iptv kanali verecem size free iptv da acmiyor next machinada aciyor ama buna benzer bir cok kanal var ornek olmasi acisindan veriyorum splitstream sitesine ait kanallar acmiyor next 2000 ftada dns de degistirdim acmadi bakabilirmisiniz

Ornek kanal superturk tv

Only the registered members can see the link

sezgin 01
02-09-2021, 20:40
Hocam yazilim icin tesekkurler bir mazuratim olacak nexte iletirseniz sevinirim ornek.iptv kanali verecem size free iptv da acmiyor next machinada aciyor ama buna benzer bir cok kanal var ornek olmasi acisindan veriyorum splitstream sitesine ait kanallar acmiyor next 2000 ftada dns de degistirdim acmadi bakabilirmisiniz

Ornek kanal superturk tv

Kontrol edip ileteceğim hocam.

Editor
02-09-2021, 20:41
Kontrol edip ileteceğim hocam.

Ok hocam ilgin icin tesekkurler

sezgin 01
02-09-2021, 20:42
Ok hocam ilgin icin tesekkurler

m3u8 uzantısından kaynaklıdır büyük ihtimalle. Ana makinada sistem eski olduğu için m3u8'i açıyordur.

Editor
02-09-2021, 20:44
m3u8 uzantısından kaynaklıdır büyük ihtimalle. Ana makinada sistem eski olduğu için m3u8'i açıyordur.
Emektar next machina aciyor,:) next 2000 fta acmiyor entresan buna benzer bir cok kanal var splitstream ait duzeltilemezmi peki sezgin hocam

sezgin 01
02-09-2021, 20:50
Emektar next machina aciyor,:) next 2000 fta acmiyor entresan buna benzer bir cok kanal var splitstream ait duzeltilemezmi peki sezgin hocam

Düzeltilir tabi ki. Müsait olduğumda kontrol edip gerekeni yaparız hocam. Hatırladığım kadarıyla Enigma cihazlardan Stream ettiğimiz yayını m3u8 uzantısı ile 2000 HD'de izlemiştik. Büyük ihtimalle 2000 HD serilerinde de sorun yok bu uzantıda. Flashı düşük 2000 FTA, 64vb. cihazlara bu uzantı tanımlanmamış olabilir. Sebebi var ise öğrenirim, yok ise eklenir sorun olmaz hocam. Eksik ve ya hataları gördüğünüz iletmeniz yeterli.

Editor
02-09-2021, 20:52
Düzeltilir tabi ki. Müsait olduğumda kontrol edip gerekeni yaparız hocam. Hatırladığım kadarıyla Enigma cihazlardan Stream ettiğimiz yayını m3u8 uzantısı ile 2000 HD'de izlemiştik. Büyük ihtimalle 2000 HD serilerinde de sorun yok bu uzantıda. Flashı düşük 2000 FTA, 64vb. cihazlara bu uzantı tanımlanmamış olabilir. Sebebi var ise öğrenirim, yok ise eklenir sorun olmaz hocam. Eksik ve ya hataları gördüğünüz iletmeniz yeterli.

Ok hocam tekrardan tesekkurler ederim

sezgin 01
04-09-2021, 08:29

Ornek kanal superturk tv

Konu iletildi. Minix 2000 serisinde m3u8 uzantısı Kullanıcı IPTV'de çalışmıyor.

samiabi
04-09-2021, 15:41
dikkatinizi çekdimi bilmiyorum tv 100 yayının görüntüsü geç geliyor tp yi sildim tekrar arattım yine aynı sanırsam yayınla alakalı aynı frekanstaki kanallar da sorun yok.. pekde önemli değil bilgi niteliğinde..