PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATLANTA UYDU BULUCU YAZILIMI HAKKINDA?

ertugrula
02-11-2021, 00:32
Merhaba, ASF-2035 cihazımda 2.6 yazılım var.Bana yazılım atma dosyası ve güncel Tp atabilecek bir arkadaş var mı acaba?Bir de nasıl ataılacağını anlatırsanız minnettar olurum.Selamlar.

Editor
02-11-2021, 02:41
Atlantanın sitesinde yokmu hocam.Bir ara veriyorlardi.

Dosyalar burada

Only the registered members can see the link

Resimli talimat vardir belki dosyalarda

ertugrula

ertugrula
02-11-2021, 10:43
Atlantanın sitesinde yokmu hocam.Bir ara veriyorlardi.

Dosyalar burada

Resimli talimat vardir belki dosyalarda

ertugrula

Hangi dosyayı nasıl kullanacağım,bilemedim,resimli yazılım yükleme nereden bulabilirim,bir de 2021 tpleri,Atlanta yı aradım,desteği kestik dediler,bir de sizdeki yazılım versiyonu kaç dediler v 26 deyince zaten sizin cihazdaki en son versiyon dediler bana.Her uyduya sadece 5 tane tp elle girebildim.

Simba
02-11-2021, 11:40
Hangi dosyayı nasıl kullanacağım,bilemedim,resimli yazılım yükleme nereden bulabilirim,bir de 2021 tpleri,Atlanta yı aradım,desteği kestik dediler,bir de sizdeki yazılım versiyonu kaç dediler v 26 deyince zaten sizin cihazdaki en son versiyon dediler bana.Her uyduya sadece 5 tane tp elle girebildim.
Ustad kestilerse yapacak birşey yok değişen birşey olmaz onların hazırlayıp sizlere vermesi lazımdı
o yazılıma kimse mudale edemez yapan firmadan başka

memoli1478
03-11-2021, 02:38
yazılımı bana yolla bakayım sana

ertugrula
03-11-2021, 18:59
Bilmiyorum ki hangi yazılımı nasıl göndereceğimi?Ben bu cihazı ikinci el aldım cd'si yoktu içerisinde bundan dolayı usb den yazılımı nasıl atacağımı da bilmiyorum.

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Bilmiyorum ki hangi yazılımı nasıl göndereceğimi?Ben bu cihazı ikinci el aldım cd'si yoktu içerisinde bundan dolayı usb den yazılımı nasıl atacağımı da bilmiyorum.

memoli1478
03-11-2021, 22:41
bu yazılım bunu yükle : Only the registered members can see the link

buda en güncel kanal listesi 10:2021 liste : Only the registered members can see the link

not : yazılımda düzeltmesini istediğin bir şey varsa yaz hallederim

ertugrula
06-11-2021, 23:58
bu yazılım bunu yükle : Only the registered members can see the link

buda en güncel kanal listesi 10:2021 liste : Only the registered members can see the link

not : yazılımda düzeltmesini istediğin bir şey varsa yaz hallederim

Üstad teşekkür ederim,bu gönderdiğiniz dosyaların ikisi de .ssu uzantılı dosya.Bunları pc de yüklemek için neyle yada hangi programla açmam ve yüklemem gerekiyor?

ertugrula
07-11-2021, 22:09
size özel mesaj nasıl atabiliyorum acaba?yada dosya alışverişi nasıl yapabiliyoruz?Benim e-mailim atesertugrul@hotmail.com. Memoli 1478 usta yardımcı olursa bir zahmet şu uydu bulucuyu ayarlayalım.

Simba
07-11-2021, 22:36
size özel mesaj nasıl atabiliyorum acaba?yada dosya alışverişi nasıl yapabiliyoruz?Benim e-mailim atesertugrul@hotmail.com. Memoli 1478 usta yardımcı olursa bir zahmet şu uydu bulucuyu ayarlayalım.
Dosya Yükle - Dosya Upload (Only the registered members can see the link) buraya yukleyin konuya yazarsanız memoli usta yardımcım olur size musait olunca

memoli1478
08-11-2021, 00:12
özel bilgidir programıda ekliyorum iyi kullanımlar
editör : Only the registered members can see the linkör.rar.html

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ertugrula
08-11-2021, 00:58
özel bilgidir programıda ekliyorum iyi kullanımlar
editör : Only the registered members can see the linkör.rar.html

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Usta çok teşekkür ederim,bu yazılımı multibox Mb-1000 plus hd cihazda da kullanabilir miyim?Yoksa sadece Atlanta cihaza mahsus bir yazılım mı?

ertugrula
08-11-2021, 19:19

Yazılıma dosyayı gösterdim fakat bir türlü cihazla haberleşemedi,hata verdi,neyi yanlış yapıyorum acaba?Tw ile bağlanabilir misiniz?

memoli1478
09-11-2021, 00:21
dostum çok eski bir model ve uzun zaman oldu bu tarz cihazlara bakmıyorum bende cihaz olsaydı detaylı yönlendirirdim seni
bu cihazlar novatech chip kullanıyor buna benzer next tangoda novatech chip kullanıyor onun yükleme programını test edebilirsin
hyper terminal linki aşağıda