PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KONU HATASI ?

ygurbuz
20-01-2022, 22:25
Sayın Adminlerim,

Yetkim vs olmadıpı için buraya yazmak zorunda kaldım, özür dilerim.

Uzun yıllar uydu forum camiasındayım bazı forumlarda Admin Co Admin vs bulundum ve aynı zamanda bir çok forumada üyeyim ama hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum, Girmek istediğim bölüm Ücretli server vs veya mesleki bilgi Teknik tamir vs olsa OK buraya giriş yetkiniz yoktur? Lüten üyelik tarihime bakın? :49857458:

Turksat 3A/4A Uydusu 42º Frekans Güncellemeleri 2022-Konu [2]

inanılır gibi değil. Saygılarımla.

Simba
20-01-2022, 22:34
Sayın Adminlerim,

Uzun yıllar uydu forum camiasındayım bazı forumlarda Admin Co Admin vs bulundum ve aynı zamanda bir çok forumada üyeyim ama hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum, Girmek istediğim bölüm Ücretli server vs veya mesleki bilgi Teknik tamir vs olsa OK buraya giriş yetkiniz yoktur? Lüten üyelik tarihime bakın? :49857458:

Editöre bilgi verdim bakacaktır

Editor
20-01-2022, 22:39
Sayın Adminlerim,

Test nikle deneme yaptım uye grubundan dolayı sorun gozukmuyor.
Deneme test bile yazdım :thumbsup: problem yok yani

Ekte verdim ayrıca konuyu okuyanlar arasında yer alıyorsunuz ve o konu tum uye veya uye olmayan herkese acıktır.Baska konuya tıklamıs olabilirsiniz elit vip uyelere ait

ygurbuz
21-01-2022, 22:45
Teşekkür ederim sorun çözülmüş.