PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Magbox Mercury HD Güncelleme Sonrası Kumada Çalışmıyor

ridw0n
12-03-2022, 20:45
Merhaba
Next Kanky HD 2022 Dönüşüm Yazılımını flash disk ile yükledim sonra internet üzerinden güncelleme yaptırdım yeniden başlattı açıldı son açık olan kanal açıldı çalışıyor ama dijital göstergede rakamlar yok sadece kırmızı ışık yanıyor sabit kumandayı ne yaptıysam algılamıyor tuşları almıyor sizce ne yapabilirim. teşekkürler

Simba
12-03-2022, 21:58
Eski yazılıma dönemiyormusunuz?Bu dönüşüm yazılımlarda bazen kumanda algılamıyor diğer markanın ürününü

ridw0n
14-03-2022, 07:59
Eski yazılıma dönemiyormusunuz?Bu dönüşüm yazılımlarda bazen kumanda algılamıyor diğer markanın ürününü

Dönüşümü yaptıktan sonra kumanda çalışıyordu ben youtube çalışmadığı için ağ güncellemesi yaptım güncellemeyi indirdikten sonra kumandayı algılamadı aslında dijital göstergede kırmızı nokta sabit yanıyor ama uyduda son kalan kanal açılıyor çalışıyor. servise götürmeden kendim halledemem sanırım.

ridw0n
17-03-2022, 00:16
universal bir kumanda aldım kumanda sorununu çözdüm fabrika ayarına aldım ama dönüşüm duruyor ilk haline sizce nasıl getirebilirim