PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sayın yönetim ve yönetimdeki arkadaşların önemle dikkatine

sinbad
08-01-2006, 20:51
sayın yönetim ve önetimdeki arkadaşlara tarafımca önemli bie açıklamadır.
ben antenci mod arkadaşınız olarak son 3 gündür kendi nich-imle anlayamadığım nedenden dolayı mesajlarımı yazsam dahir forum hafızasında kalmamakla beraber ayrıca mesaj yıldızımda yok olması sebebiyle yasak olmasını bildiğim hale mecburen başka bir bilgisayar yardımı vasıtasıyla mecburen foruma mesaj yazabilmek amacıyla normal üye olmam zorunlulugunu bana getirmiştir.....şu anda malesef foruma dosya yüklemem mümkün değildir..forum yönetiminden ricam eğer antencii nichiyle devam edemeyeceksem ...nichimin sinbad üzerinden modluk görevine kaydırılmasını arz ederim.........çünkü yazmış olduğum mesajlar bu nichle forumun hafızasında kalmakla beraber forumdada gözükmektedir...konuya önem verilmesi aciliyet gerekmektedir...sıkıntım hat safada olup moralim çok bozuktur. gerekenin yapılmasını sayın yönetimden saygılarımla arz ederim

umsado
08-01-2006, 20:57
sayın yönetim ve önetimdeki arkadaşlara tarafımca önemli bie açıklamadır.
ben antenci mod arkadaşınız olarak son 3 gündür kendi nich-imle anlayamadığım nedenden dolayı mesajlarımı yazsam dahir forum hafızasında kalmamakla beraber ayrıca mesaj yıldızımda yok olması sebebiyle yasak olmasını bildiğim hale mecburen başka bir bilgisayar yardımı vasıtasıyla mecburen foruma mesaj yazabilmek amacıyla normal üye olmam zorunlulugunu bana getirmiştir.....şu anda malesef foruma dosya yüklemem mümkün değildir..forum yönetiminden ricam eğer antencii nichiyle devam edemeyeceksem ...nichimin sinbad üzerinden modluk görevine kaydırılmasını arz ederim.........çünkü yazmış olduğum mesajlar bu nichle forumun hafızasında kalmakla beraber forumdada gözükmektedir...konuya önem verilmesi aciliyet gerekmektedir...sıkıntım hat safada olup moralim çok bozuktur. gerekenin yapılmasını sayın yönetimden saygılarımla arz ederim

Özel konularınızı lütfen adminlere pm atarak bildiriniz.Buraya mesaj yazmanıza hacet yok.Bundan dolayı konu tarafımca kilitlenmiştir.Adminlerimiz size cevap bildirecektir.

antencii
08-01-2006, 21:35
sayın yönetime ilgilendikleri için saygılarımı arz ederim

Admin
08-01-2006, 21:37
sorun duzeldi galiba

umsado
08-01-2006, 21:38
Sorununun halledilmesine sevindim.Yine tekrar etmiş olucam ama özel konularımızı lütfen pm le halledelim.

antencii
08-01-2006, 21:40
yıdızlar mesaj yazma geri geldi....sorun olursa tel ve msn ile yazabilirim

umsado
08-01-2006, 21:49
yıdızlar mesaj yazma geri geldi....sorun olursa tel ve msn ile yazabilirim

Hadi gözün aydın olsun.pm i unutma!

antencii
08-01-2006, 21:52
Hadi gözün aydın olsun.pm i unutma!
zaten msn ile görüştük.tel görüşmesi yaptık ok.....bilginize saygılar

umsado
08-01-2006, 22:02
zaten msn ile görüştük.tel görüşmesi yaptık ok.....bilginize saygılar

Bir şey değil önemli olan sorununuzun çözülmesi.Kolay gelsin.

tike®
09-01-2006, 15:07
E artık konuyu kapatalım :)

Konu Kapanmıştır...