PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakan Ünsal:''Başkanımız Aziz Yıldırım olsaydı, böyle olmazdı''

ipekelektronik
30-12-2006, 12:13
.Saray'ın 1995 ile 2003 arasında yaşadığı 'altın dönem'in önemli oyuncuları arasında yer alan, bugünlerde de televizyonlarda yaptığı yorumlarla dikkat çeken Hakan Ünsal, Radyospor kanalında katıldığı İmza programında, G.Saray'da kaybolan vefa duygularından bahsetti ve "Başkanımız Aziz Yıldırım olsaydı, böyle olmazdı" ifadesini kullandı.

Hagi, Bülent ve Arif'le birlikte kendisine de jübile yapılmadığını belirten Ünsal şunları söyledi:

"Bu isimler sadece G.Saray'ın değil, Türk futbolunun tarihinde önemli yer tutuyor. G.Saray maalesef son yıllarda bu değerlere dikkat etmiyor. Bıraktığımızda en azından elimize yalandan da olsa bir plaket verilebilirdi. İtiraf ediyorum, yıllar önce Bülent ağabey ve diğer arkadaşlarla konuşurken 'Aziz Yıldırım başkanımız olsa böyle olmazdı, en azından organize edilecek güzel bir geceyle bizi uğurlardı' demiştik" Sarı-kırmızılı taraftarlar da bu oyuncular için jübile istediklerini belirten pankart asmıştı.

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda ölen efsane futbolcu İsfendiyar için Kayseri maçında saygı duruşu yapılmaması da G.Saraylılar tarafından yadırganmıştı.

CABBARİ
30-12-2006, 12:15
adnan polat dediki bizim ekmegimizi yiyen bir insana yakışmayan sözler dedi...

Hakan Gül
30-12-2006, 12:30
Fnerbahçe'li olmama rağmen Hakan Ünsal'In bu hareketini kınıyorum... Kendi kulübünün başındakilere büyük saygısızlık yapmış.. Ne olursa olsun o kulübün bir başkanı var böyle bir saygısızlığın yapılmaması lazım

CABBARİ
30-12-2006, 12:32
Fnerbahçe'li olmama rağmen Hakan Ünsal'In bu hareketini kınıyorum... Kendi kulübünün başındakilere büyük saygısızlık yamış.. Ne olursa olsun o kulübün bir başkanı var böyle bir saygısızlığın yapılmaması lazım

onun şu anda yapabilecegi tek şey lig tv de çıkıp yorum yapmak o işine baksın:boese157: