PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vestel hi level tv ye iptv smarters yukleme nasil

laztaym
24-02-2023, 14:03
SIMBA USTAM ACIL YARDININA İHTİYACİM VAR 4K Hİ-LEVEL TV ALDİM İPTV MASTER YÜKLEDİM AMA USB Yİ BULAMADİM Bİ TÜRLÜ
MEDYADAN USB YE GİDİNCE STORAGE YAZİYOR İPTV MASTERE GİRİP EN KAFADA OLAN 3 NOKTAYA TİKLİYORUM TİK YOK PERFECT PLAYERI YÜKLEDİM ONDADA AYNI SORUN VAR STORAGEYE GERLİYORUM AMA USB YOK DAHA ONCE NEXT PANDORADA EN KAFADA 3 NOKTAYA TİKLADİĞİMDA USB AYARLARİ GELİYORDU ORDAN MNT/ USB 1/ ORDANDA USB NİN İÇİNE GİRİYORDUM AMA BU 4K Hİ-LEVELDE TİKYOK STORAGENİN İÇİ BOŞ BURADA İPTV MASTERE GİRERKEN DOSYALARA ULAŞİM İZNİ VERİYORUM

Simba
24-02-2023, 14:18
SIMBA USTAM ACIL YARDININA İHTİYACİM VAR 4K Hİ-LEVEL TV ALDİM İPTV MASTER YÜKLEDİM AMA USB Yİ BULAMADİM Bİ TÜRLÜ
MEDYADAN USB YE GİDİNCE STORAGE YAZİYOR İPTV MASTERE GİRİP EN KAFADA OLAN 3 NOKTAYA TİKLİYORUM TİK YOK PERFECT PLAYERI YÜKLEDİM ONDADA AYNI SORUN VAR STORAGEYE GERLİYORUM AMA USB YOK DAHA ONCE NEXT PANDORADA EN KAFADA 3 NOKTAYA TİKLADİĞİMDA USB AYARLARİ GELİYORDU ORDAN MNT/ USB 1/ ORDANDA USB NİN İÇİNE GİRİYORDUM AMA BU 4K Hİ-LEVELDE TİKYOK STORAGENİN İÇİ BOŞ BURADA İPTV MASTERE GİRERKEN DOSYALARA ULAŞİM İZNİ VERİYORUM
Hİ LEVEL dedigin tv vestelemi ait android mı bu tv

laztaym
24-02-2023, 20:42
Vestelin simba ustam ve androidtir

laztaym
25-02-2023, 11:01
Beyaz dizi ve sinema kapanmış ustad sende acıkmı

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

ustad android olanından hiç haberim yok gerçekten

BİLEN BİRİLERİ YOKMU BİLDİĞİN SIMBA USTAM

laztaym
25-02-2023, 23:18
Hİ-LEVEL 4K İPTV SMARTERS PRO SAVASİM DEVAM EDİYOR SONUÇ SIFIR Bİ GRAM İLERLEYEMEDİM GOOGLECİK DAHİ SORUNA ÇÖZÜM BULAMADİ

Editor
25-02-2023, 23:43
Hİ-LEVEL 4K İPTV SMARTERS PRO SAVASİM DEVAM EDİYOR SONUÇ SIFIR Bİ GRAM İLERLEYEMEDİM GOOGLECİK DAHİ SORUNA ÇÖZÜM BULAMADİ

Ssiptv.kursana forumda vermisti simba apk sini

Only the registered members can see the link

laztaym
26-02-2023, 00:18
Arkadaşlar kayınvalidemi kaybettik dun bugun allahın ızniyle ahirete gonderdik allah mekanını cennet eylesin bir kaç gun forumda olamayacam inşAllah tekrar burada yazarım herkese iyi geceler kolay gelsin

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANİ CENNET OLSUN İNŞALLAH SENİNDE BAŞİN SAĞOLSUN SIMBA USTAM

Ssiptv.kursana forumda vermisti simba apk sini

Only the registered members can see the link

EDİTOR USTAM ONU HİÇ SEVMEDİM İPTV SMATERS PRO VEYA PERFECTPLAYER KURMAK İSTİYORUM SAAT GİBİ ÇALİŞİYORLAR VE KANAL LOGOLARİDA EKLEDİNMİ MİSGİBİ OLUYORLAR NEXT PANDORADA YÜKLEDİM KULLANİYORDUM AMA 2 GÜNDÜR UĞRAŞİYORUM BİR GARM İLERLEYEMEDİM USB Yİ TAKİNCA USB ADİ KINGSTON USB SÜRÜCÜSÜ DİYE YAZİYOR İÇİNDE DOSYALARİMİ GÖRÜYORUM ORDAN İPTV SMATERS PRO YA GEÇİYORUM DOSYA SEÇ DİYORUM SADECE KENDİ DAHİLİ DİSKİNİ GÖRÜYOR USB GÖREMİYORUM SENİN BİR BİLGİN VARMİYDİ EDİYOR USTAM GOOGLEYEDE BAKA BAKA Bİ HAL OLDUM BAKMADİK SİTE KALMADİ VALLA AMA ÇÖZÜM BULAMADİM

laztaym
26-02-2023, 11:48
SONKEZ YAZMAK İSTEDİM KAFA GİTTİ BELKİ BİRİ BİR MANTİK YAPABİLİR SORUNA ÇÖZÜM BULABİLİRİM UMUDUYLA
ALTTA HEM TV NİN HEM UYDU CİHAZİMİN USB DOSYA YOLUNU YAZDİM ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE PANDORA UYDU CIHAZIMA PREFECTPALYER KURDUĞUMDA VE USB YI BULAMİYORKEN İPTV PRO PROGRAMİNA M3U DOSYAMI YÜKLEMİŞTİM O DOSYA YOLUNU FARK ETTİM SONRA O DOSYA YOLUNU TAKİP EDEREK PERFECTPLAYER PROGRAMİNA M3U DOSYAMİ ATMİŞTİM AMA SIMBI USB Yİ BULAMİYOUM USB Yİ NASİL BULACAGİMİ ÇÖZEM DOSYAYA ULAŞİRİM AMA USB ORTADA YOK ( USB ÇALİŞİYOR ) ORTADA YOK DERKEN BULAMİYORUM ANLAMİNDA YAZDİM

ANDORİD
4K Hİ-LEVEL TV ( İPTV PRO ) DOSYA YOLU....
CONTENT://COM.CVTE.TV.MEDİA.FİLEPROVİDER/ALL FİLES/STORAGE/8EAC-****/DOSYAM

ANDROİD
NEXT PANDORA UYDU CİHAZİ ( İPTV PRO ) DOSYA YOLU....
MNT/SDA/SDA1/DOSYAM

laztaym
26-02-2023, 16:02
SANİRİM BU KONUDA BİLGİSİ OLAN YOK ARTİK BENDE PES ETTİM VALLA

Editor
26-02-2023, 18:09
laztaym msjlarini konu yaptim uygun yere tasıdım umarim biri destekci olur

laztaym
26-02-2023, 23:31
laztaym msjlarini konu yaptim uygun yere tasıdım umarim biri destekci olur

tsk ederim editor ustam iyi yaptin valla inşallah biri çikar bu konuda bilgisi olanda sorunu çözmüş olurum hala uğraşiyorum ama tik yok kafama takılan hiçbir programda dosya yükleme bölümünden usb yi görmüyor yada bulamiyorum diyeyim mesela iptv pro kurdum kendi m3u dosyamin üstüne tiklayip iptv pro seçtim hemen yüklendi fakat iptv pro programini açip dosyami yükle dediğimde ondada usb görmüyor hani usb hiç çikmasa anlayacağim usb çalişmiyor diye ama medya mezkezde usb görüyorum ama iş programlara sıra gelince usb gösteremiyorum kumandadan basmadiğim düşmede kalmadi anlayacağin editor ustam 3 günündür telef oldum BİLİMİN ÇARESİZ KALDİĞİ AN :D :D :D

Simba
27-02-2023, 23:44
laztaym send to file ile denedinmi apk yuklemeyi basit aslında onunla mutlaka göruyor

laztaym
28-02-2023, 00:14
laztaym send to file ile denedinmi apk yuklemeyi basit aslında onunla mutlaka göruyor

onedir sımba ustam tam anlamadim usb görmesi içinmidir
sana zahmet olmasa onun linkını bi atta indireyim ve tam nasil kullanilacağinida bi anlat zahmet olmasa çözeyim şü sorunu
artik kafa kalmadi kaç gündür

Simba
28-02-2023, 00:20
onedir sımba ustam tam anlamadim usb görmesi içinmidir

Senin televizyonun android değilmi ?play storeden send files to tv indir cep telefonunada kur bu programı aynı ağdan olursan bu uygulama hem tv de hem cepde birbirini goruyor.Cep telefonundan bu kullanmak istedigin apk yi send files to tv programına paylaşıma aç de o program bunu tv ye yolluyor.

ilk bunu kur herşey den önce ( en son gonderdigin apk yi görmen için) bu tv deki apk yi görmen için play storeden bunu indir (tv deki) Cloud, USB Storage ve için - Google Play'de Uygulamalar (Only the registered members can see the link) sonra yukledigin apk yi göreceksin orada sonra izin ver de uygulama yuklemene apk yukleniyor

laztaym
01-03-2023, 14:57
Senin televizyonun android değilmi ?play storeden send files to tv indir cep telefonunada kur bu programı aynı ağdan olursan bu uygulama hem tv de hem cepde birbirini goruyor.Cep telefonundan bu kullanmak istedigin apk yi send files to tv programına paylaşıma aç de o program bunu tv ye yolluyor.

ilk bunu kur herşey den önce ( en son gonderdigin apk yi görmen için) bu tv deki apk yi görmen için play storeden bunu indir (tv deki) Cloud, USB Storage ve için - Google Play'de Uygulamalar (Only the registered members can see the link) sonra yukledigin apk yi göreceksin orada sonra izin ver de uygulama yuklemene apk yukleniyor

oldu sımba ustam hallettim sayende çok tşk ederim çanavar gibi çalişiyor petfecplayer ve iptv smarters ama en güzeli perfect palyerdir sımba ustam kesinlikle tavsiye ederim bu arada bişe diyecem sımba ustam bu ott palyerde m3u dosya yüklenmiyormu bi türlü bulamadim bi yerde dosya diye yaziyor ama yüklenecek yer göstermiyor birde ssiptv denedim orda bazi kanallar açmiyor hiç kanallar çok seri açiyor ama bazilari hata veriyor

Simba
01-03-2023, 15:24
oldu sımba ustam hallettim sayende çok tşk ederim çanavar gibi çalişiyor petfecplayer ve iptv smarters ama en güzeli perfect palyerdir sımba ustam kesinlikle tavsiye ederim bu arada bişe diyecem sımba ustam bu ott palyerde m3u dosya yüklenmiyormu bi türlü bulamadim bi yerde dosya diye yaziyor ama yüklenecek yer göstermiyor birde ssiptv denedim orda bazi kanallar açmiyor hiç kanallar çok seri açiyor ama bazilari hata veriyor
OTT player ve SSİPTV android uygulamalarda sorunlu calısıyor.

Çözmene sevindim