PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : smartiptv ( siptv.eu ) sayfasında reCAPTCHA sorunu

kayserli
08-05-2023, 14:41
merhaba pc den tv ye smart iptv yüklemek için sayfada şöyle bir uyarı çıkıyor daha evvel listelerimi yüklüyordum sorun yoktu reCAPTCHA bölümünde ( site sahibinin görmesi gereken HATA: site anahtarı için geçersiz alan yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler.

Editor
08-05-2023, 15:02
merhaba pc den tv ye smart iptv yüklemek için sayfada şöyle bir uyarı çıkıyor daha evvel listelerimi yüklüyordum sorun yoktu reCAPTCHA bölümünde ( site sahibinin görmesi gereken HATA: site anahtarı için geçersiz alan yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler.

Insan dogrulama butonu degilmi o sitede.sorun vardir o dogrulama yerimi calismiyor

kayserli
08-05-2023, 22:19
Insan dogrulama butonu degilmi o sitede.sorun vardir o dogrulama yerimi calismiyor

ustam evet köşedeki okeyleme kutucugu hiç gözükmüyor üzerinde yukarda bahsettigim yazı çıkıyor.değişik arama motorlarındada denedim sonuç aynı.resmini çektim fakat forma nasıl yüklenir bilmiyorum tşk.

Simba
08-05-2023, 22:29
Bu siteye Resim Yükle - Hızlı Resim Paylaş - Hızlı Resim (hizliresim.com) (Only the registered members can see the link) yukleyin forum için kod verecek onu buraya yapıştırabilirsiniz

kayserli
09-05-2023, 11:37
formlar:bbcode Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) görsel burda

Simba
09-05-2023, 12:50
kayserli üstad senlik durum yok o web sitesinin o dogrulama kodu sertifikası dolmuş onların kendi halletmesi gerekiyor o durumu

kayserli
09-05-2023, 18:00
kayserli üstad senlik durum yok o web sitesinin o dogrulama kodu sertifikası dolmuş onların kendi halletmesi gerekiyor o durumu

cevap için teşekkür ederim kolay gelsin

kayserli
10-05-2023, 11:06
arkadaşlar konuyu çözdüm sayfa türkçe olarak kabul etmiyor sayfayı ingilizce olarak seçtim captcha açılıyor sorunsuz yükledi belki bu sorunu yaşıyanlara yardımcı olur konu hakkında yazanlara teşekkür ederim konuyu kapatabilirsiniz.

Simba
10-05-2023, 14:12
arkadaşlar konuyu çözdüm sayfa türkçe olarak kabul etmiyor sayfayı ingilizce olarak seçtim captcha açılıyor sorunsuz yükledi belki bu sorunu yaşıyanlara yardımcı olur konu hakkında yazanlara teşekkür ederim konuyu kapatabilirsiniz.
Geri dönüş için teşekkurler ustad konu kilitledim