PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisayarınızdaki Driverleri Yedekleme Programı

®adakoglu
30-12-2006, 17:14
Bilgisayarınızdaki Driverleri Yedekleme Programı

Sisteminizde bulunan driverleri bu proğram sayesinde yedeklerini alabilirsiniz.
Yeniden X-P kurdugunuzda driver aramaya gerek kalmaz.Özellikle X-P tanıtım sistemi CD leri olamayanlar için harika bir proğram.

Resim ekledim.Driverlerin yedegini almak için ilk önce Colleck al yazan yere tıklıyoruz.sonra All bakkup yazan yere tıklıyoruz buradan driverleri nereye yedek alacaksak orayı şeçiyoruz.D sürüçüsünde bir klasör oluşturup şeciyoruz.altta ok yazar yere tıklıyoruz 3-5 dakikada sistemin bütün yedeğini proğram alıyor.

RESİMLER (Only the registered members can see the link)

RESİMLER (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

DOWLOAD (Only the registered members can see the link)

rexsi
30-12-2006, 18:06
sağol dostum ellerine sağlık...
budane yetkim yokmuş hocam bu sayfaya gimem icin öyle yazıyor :)

rexsi, bu sayfaya giriş yetkiniz yok. Bu birkaç nedenden olabilir:

Üyelik yetkileriniz bu sayfaya girebilmeniz için yeterli olmayabilir. Aktivasyon EMailinizi onaylamadıgınız icin mesaj yazma,dosya indirme,konu acma gibi yetkileriniz kısıtlanmıs olabilir.Lütfen aktivasyon emailinizi onaylayınız.

Mesaj atmaya çalışıyorsanız, Yönetici (Admin) üyeliğinizi geçersiz kılmış olabilir veya aktivasyonunuz henüz gerçekleşmemiş olabilir.

engina81
11-01-2007, 16:06
bana da aynı uyarıyı verdi,yetkiniz yok diyor

kralleo
11-01-2007, 16:09
paylaşım için teşekkürler arkadaşım.orda burda driver aramaya son:45:

ozden
11-01-2007, 16:39
İzin yok diyor. Herhalde belirli düzeyde olanlar için.

serefkh
11-01-2007, 16:42
çok teşekkürler

Nakkus
11-01-2007, 16:50
bir yalnışlıktan dolayı dosyaya ulaşamıyor ve uyarı alıyorsunuz ®adakoglu tekrar düzenliyene kadar konu kapanmıştır..