PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerikalı genç kıza 10 kişi tecavüz etti

freestar
02-01-2007, 17:33
İnternette chat yaparken tanıştığı gençle buluşmak için İstanbul’a gelen 22 yaşındaki A.I.B. (22), güpegündüz 10 kişinin tecavüzüne uğradı.

Chat’ta tanıştığı Türk genci ile buluşmak için İstanbul’a gelen 22 yaşındaki A.I.B.’yi iki kişi, zorla boş bir binaya götürdü. Genç kıza önce 2 kişi, sonra da olay yerine çağırdıkları 8 arkadaşı tecavüz etti

İstanbul Fatih’te Kurban Bayramı’nın ilk günü tecavüz dehşeti yaşandı. Bayramın birinci günü Taksim’de kaldığı otelden gezmek için ayrılan üniversite öğrencisi kızı takip eden iki kişi, Fatih’te boş bir binaya zorla soktukları genç kızın parasını ve kredi kartlarını aldıktan sonra tecavüz etti. Yaptıklarıyla yetinmeyen iki sapık, telefonla arkadaşlarını arayarak onları da çağırdı. Olay yerine gelen 8 kişi de A.I.B.’ye sırayla tecavüz ettikten sonra kaçarak kayıplara karıştı. Bitkin ve yarı baygın halde bulunduğu yerden ayrılan genç kız, Türkçe bilmediği için kimseden yardım isteyemedi.

EŞKALLERİ VERİLDİ
Kaldığı otele dönen A.I.B., Türk arkadaşını arayarak durumu anlattı. Genç kız Türk arkadaşıyla birlikte önce Polis Merkezi’ne giderek başına gelenleri anlattı. Şikayetçi olan genç kız, kendini kaçırıp tecavüz eden kişilerin eşgalini verdi. Genç kız, daha sonra Fatih Cumhuriyet Savcılığı’na giderek ifade verdi ve şikayetçi oldu. Haseki Hastanesi’ne götürülen A.I.B., sağlık raporu için kontrolden geçirildi. Genç kızın verdiği eşkal doğrultusunda polis tecavüz zanlılarını aramak için çalışma başlattı.

Polis, olay yerinde bulduğu prezervatif kutusu, pet şişeleri ve kıl örneklerini laboratuvara gönderildi. A.I.B.’nin Taksim’de kaldığı otele de giden polis, genç kızın olay günü giydiği kıyafetlerini de laboratuvara götürdü.

İKİ ŞÜPHELİ ARANIYOR

Zanlıları yakalamak üzere geniş çaplı soruşturma başlatan polis, genç kıza şüpheli kişilerin fotoğraflarını gösterdi.
Genç kızın, sabıkası bulunan şüphelilerden iki kişiyi teşhis etitği ve bu kişilerin yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğü öğrenildi.

Gabriel
02-01-2007, 18:02
....... çocukları

...... belasını versin..

bunları asacaksın....

Mehmet Kaynaklı
02-01-2007, 18:13
allahlarından bulsunlar

f47xfenerli
02-01-2007, 18:13
inşallah yakalanırlar ve müebet hapis cezası alırlar çoluk çocuğumuz ailelerimiz malesef kendi ülkemizde her an böyle bir insanlık suçuyla karşılaşa bilir arkadaşlar çok daha fazla bu konuya duyarlı olmalıyız nerde ne şekilde olursa olsun bu tür şüpe çeken görürsek hemen 155 ve 156 yı arayalım şüphe bile olsa konuya duyarlı olalım bu gün bana yarın sana sözünü hatırlayalım saygılar

Mehmet Kaynaklı
02-01-2007, 19:17
inşallah yakalanırlar ve müebet hapis cezası alırlar çoluk çocuğumuz ailelerimiz malesef kendi ülkemizde her an böyle bir insanlık suçuyla karşılaşa bilir arkadaşlar çok daha fazla bu konuya duyarlı olmalıyız nerde ne şekilde olursa olsun bu tür şüpe çeken görürsek hemen 155 ve 156 yı arayalım şüphe bile olsa konuya duyarlı olalım bu gün bana yarın sana sözünü hatırlayalım saygılar
evet haklısınız duyarlı omamız lazım nedense bu tür konulara fazla ilgi ve alaka olmuyor :(

st1905
02-01-2007, 21:04
Ilginc bir durum ulkedeki sapik potansiyeli gun gectikce artiyor.Siz siz olun gece sokaga cikarken bos cikmayin.Ya yaniniza varsa ruhsatli silahinizi alin ya da baska bir onlem alin bayiltici sprey gibi.Ozellikle hanimlara bu onerim.

easypump
02-01-2007, 21:09
böyle kişiler yüzünden ülkemizin imajı zedeleniyor ne diyelim allahından bulsunlar

leo27
02-01-2007, 22:26
TÜrlerİn TÜrkten BaŞka Dostu Yok DemİŞ Atalarimiz Bunlarin TÜrk OlduĞunu Sanmiyorum ÇÜnkÜ TÜrkler SavaŞta Dahİ DÜŞmanin Kadin Ve Çocuklarina DokunmamiŞtir.saygilar

e®tan
02-01-2007, 22:48
Yılbaşında taksim de olanlarda buda çok kötü manzaralar.Allah sonumuzu hayıretsin

Hakan Gül
02-01-2007, 22:48
Şerefsiz namussuzlar bugün onlar yaptıysa yarında onların anasına bacısına yaparlar.. Zaten cezaevine girsin bunlar sağ çıkamazlar içerden.. Bi insanın hayatıyla oynamak kolaymı yaa...

f47xfenerli
02-01-2007, 23:01
TÜrlerİn TÜrkten BaŞka Dostu Yok DemİŞ Atalarimiz Bunlarin TÜrk OlduĞunu Sanmiyorum ÇÜnkÜ TÜrkler SavaŞta Dahİ DÜŞmanin Kadin Ve Çocuklarina DokunmamiŞtir.saygilar

o dediğiniz eskidendi güzel kardeşim yeni nesile dikatinizi çekerim olayı kınayalım ve şu bu milet olayına girmeyelim lütfen çünkü bu olay insanlık suçudur ona göre fikir paylaşalım saygılar

wand
03-01-2007, 00:17
Adi Şerefsizler. ßunları tecavüz ettikleri yerlerinden asmak lazım:boese157:

pusan
03-01-2007, 00:49
sopu bozuk dur yada onun bunun veledleri....

Osmanli döneminde olsaydi kesinkes ya cü..leri kesilirdi yada kelle giderdi..

Islam kanunu olmassa hersey basini alir gider..Demokrati yani avrupalilarin kanunu budur iste....Hapis yat cik

pentium
03-01-2007, 01:39
arkadaşlar bazılarımızın övündüğü yeni nesil ne hallerde.Herşeyin tamamen gidişatı çok feci.Okullardaki durumları görün öyle cevap verin ..Yetişen neslimizin çoğu işe yaramaz gereksiz insanlar.Büyüdüklerinde hazıra konan baba sermayesine güvenen hazırcı zırzop insanlar..Anne baba okul arkadaş çevresi ..Çaresi bu halka ..Bunlardan biri kopuksa o çocuktan birşey beklemeyin..saygılarımla

ffhakan
03-01-2007, 01:40
Türkçe lugatta söyleyecek kelime yok bu yaratıklara, ne kadar essem, ne kadar sövsem az bu mahlukatlara... Bunların soluduğu hava, yediği aş, içtiği su ziyan...

zorlu
03-01-2007, 01:46
arkadaşlar bende böyle olayları esefle kınıyorum ama gözüme de bir şey takıldı bilmem dikkat ettinizmi o tacizde bulunan bayanların hepside yabancı idi bilmem bir şeyler anlatabildim mi? neden ve niçin yabancı turist bayanları sanki ellerinle koymuşlar gibi idi kameramanda izlemişler ve diğer bir şüphem ise sanki o olayları yapan türkmüş gibi gösterdiler neden ise ne kadar da yobaz dese lerde bizlere kameraları gördüğümüzde o işleri yapan bir türk ise kaçmazmıydı haaa belki alkolün de verdiği rahatlıktan da yapmışlardır ama bu olayların hepsi düzmece bir komplodan başka bir şey değilmiş gibi geliyor bana ama bu sadece benim fikrim haaa şunuda belirteyim bu ve bu gibi olaylar benim ülkemde olduğu için bunların hepsini KINIYORUM

scorpions
03-01-2007, 02:39
arkadaslar bunlar hayvan bile degiller hayvanlara hakaret olur. şerefsizler...

banshee8831
03-01-2007, 03:03
insan gro abaza style olunca kimsenin yapacak bişeyi kalmıyor.böcek gibi sağdan soldan çıkar bu beş par'etmezler.bunlarıda amerikaya gönderip ordaki zenci sokak çetelerine,eşcinsellere,sapıklara,delilere,psikopatlara ne kadar pislik varsa onların ellerine verecekler,o zaman görecekler günlerini.sonrada bu yüzle gardaşş biz ab ye girmek istioz yok alamanyaya işçi olmaya gidiorum fln filan diyorlar.siz böyle yapıp yaşın yanında kuruyuda yakarsanız,ülkenin imajını zedelerseniz sizi ne ab ye sokarlar nede ülkelerine alırlar...bunun gibilerde olduktan sonrada bu ülke 200 yıl geçse gelişemez.çünkü yaptıkları tecavüzle kalsa neler neler yapıyorlar.aldıkları hava,yedikleri ekmek,içtikleri su bile değersiz o heriflerin...:boese157: :boese157:

Hakan Gül
03-01-2007, 11:24
insan gro abaza style olunca kimsenin yapacak bişeyi kalmıyor.böcek gibi sağdan soldan çıkar bu beş par'etmezler.bunlarıda amerikaya gönderip ordaki zenci sokak çetelerine,eşcinsellere,sapıklara,delilere,psikopatlara ne kadar pislik varsa onların ellerine verecekler,o zaman görecekler günlerini.sonrada bu yüzle gardaşş biz ab ye girmek istioz yok alamanyaya işçi olmaya gidiorum fln filan diyorlar.siz böyle yapıp yaşın yanında kuruyuda yakarsanız,ülkenin imajını zedelerseniz sizi ne ab ye sokarlar nede ülkelerine alırlar...bunun gibilerde olduktan sonrada bu ülke 200 yıl geçse gelişemez.çünkü yaptıkları tecavüzle kalsa neler neler yapıyorlar.aldıkları hava,yedikleri ekmek,içtikleri su bile değersiz o heriflerin...:boese157: :boese157:
Tebrik ederim dostum düşüncelerimi ifade ettin :crashs: :devilprv:

st1905
03-01-2007, 12:02
New York`ta her 1 saniyede bir tecavuz olayi yasaniyor.Ulkemiz hala bu refah toplumu duzeyine ulasamamis ama cok hizla ilerliyoruz.Sapiklarimiz canla basla calisiyorlar.

Engindenizfb
03-01-2007, 13:38
hepiniz haklısınız böyle insanları ıhsız bir adaya götürüp atacan

pusan
03-01-2007, 13:42
Antarticaya buzun üstüne koycan birakip gitcen..

-60 derece soguga

jesus
03-01-2007, 13:54
bu olayı kınamamak ne mümkün ama duruma birde şu yönden baksanız diyorum.
bunun gibi olayların ülkemizde yaşanması aslında eğitimsizliğin bir örneği aile ve yetişen çocukların yeterli oranda eğitim almamaları ve ALLAH inancının olmayışı onları her türlü pisliği yapmaktan alı koymaz; halbuki aile içinde ve okulda düzenli bir eğitim almış olsalardı gelişen olaylar bu şekilde olmazdı. içlerinde 1 gram bile allah korkusu olmuş olsaydı bu şekilde bir şeyi yapmaya kalkışmazlardı. ama ne yazıktırki insanlarımız kendi dinlerinden son yıllarda gittikçe uzaklaşmaktadırlar. bunun için söylenecek tek şey eğitimin şart olduğudur bence; bu konuda yazılacak çok şey var ama ben bunlarla kendi fikirlerimi ifade etmeye çalıştım. ALLAH kesinlikle cezalarını verecektir . kısa bir atasözü (gülme komşuna gelir başına) allah onların yetişen kardeşlerine ve gelecek nesillerine yardım etsin..............

scob
04-01-2007, 00:19
bunları ne asacaksın nede hapise atacaksın!verilecek en güzel ceza:hadım edip hatunların arasına salacaksın.kız kıza gezecekler.:puah:
böylelikle hergün defalarca ölecekler şerefsizler.

nusret02
04-01-2007, 09:20
bu sapıkları iran gibi asmalı