PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Goldmaster 9400 vci YARDIMM!!

61laz
09-01-2007, 00:15
Arkadaslar bende topfield 5000ci var icine GM9400vci yükledim yanliz provider edit yapamiyorum premier icin provider edit yapmam lazim cünk premierde 00 01 var bana 00 00 01 01 lazim nasil cözüm bulabilirim simdiden tskler

Volkan
09-01-2007, 01:00
maalesef arkadaşım yapamazsın yazılıma editlenmesi gerekio. Şu an için bu mümkün değil.

f47xfenerli
09-01-2007, 02:46
volkan baba bugün benimde bı sorunum var gm tf serisinin hiç birine elimdeki kanal listesini atamıyorum bütün editörleri denedim daha önce aynı pc den 100 lerce cihaza atım ama bugün köşeye sıkıştım usta verdiği hata şu port open fail yazılım atıyorum sorunsuz alıyor ama kanal listesine gelince üzülerek belirteyim şiştim şimdiden teşekür ediyorum

Volkan
09-01-2007, 02:48
volkan baba bugün benimde bı sorunum var gm tf serisinin hiç birine elimdeki kanal listesini atamıyorum bütün editörleri denedim daha önce aynı pc den 100 lerce cihaza atım ama bugün köşeye sıkıştım usta verdiği hata şu port open fail yazılım atıyorum sorunsuz alıyor ama kanal listesine gelince üzülerek belirteyim şiştim şimdiden teşekür ediyorum
arkadaşım yükleme programını açmadan üzerinde sağ tuş yap özelliklerden uyumuluk modlarını dene. Birde com ayarını kontrol et.

f47xfenerli
09-01-2007, 03:48
arkadaşım yükleme programını açmadan üzerinde sağ tuş yap özelliklerden uyumuluk modlarını dene. Birde com ayarını kontrol et.

usta valla onuda denedim kafam iyice şişti sanada zahmet verdim teşekür ederim baliba pc ye bı format çekecem ama şunu da söylemem gerek netx 2500 premier 104600m sunny 1030 ve redline 14500xx var hepsinde deniyom kanal yazılım gayet normal gel gelelim herzaman geçtiğim derede kaldım selametle sağol usta

Volkan
09-01-2007, 03:55
usta valla onuda denedim kafam iyice şişti sanada zahmet verdim teşekür ederim baliba pc ye bı format çekecem ama şunu da söylemem gerek netx 2500 premier 104600m sunny 1030 ve redline 14500xx var hepsinde deniyom kanal yazılım gayet normal gel gelelim herzaman geçtiğim derede kaldım selametle sağol usta
arkadaşım formatla olacak iş değil şimdi goldmaster bölümünden yükleme programını ve kanal listesini tekrar indir ve yüklemeye çalış.

f47xfenerli
09-01-2007, 04:17
arkadaşım formatla olacak iş değil şimdi goldmaster bölümünden yükleme programını ve kanal listesini tekrar indir ve yüklemeye çalış.

bı de öyle deniyim usta kafemı çok bozdu o bakımdan formatlıyım dedim olup olmadığını yazarım selametle

f47xfenerli
09-01-2007, 04:47
ustam çok sağol benim gibi acemilerle uğraştın sonuç ok nedeni yeni editör aldım forumdan oldu bendekide aynıydı yanı vulcano ydu galiba uzantıları sılinmiş doğrumu usta bu sorunu yaşayanlar bilsin diye sordum tekrar teşekür ederim volkan usta

f47xfenerli
09-01-2007, 05:00
usta 4450 de emü de polsat bölümü yok bildiğin gibi bışey yapılabilirmi yoksa orj yz mı beklenecek usta bı cevap versen bilgi edinirdik selametle

®adakoglu
09-01-2007, 09:23
bı de öyle deniyim usta kafemı çok bozdu o bakımdan formatlıyım dedim olup olmadığını yazarım selametle

Format atsanda yazılımı veya kanal listesini yine yükleyemezsin.
Ankartınız Hypertradig özellikli ise bunu biosdan kapatınız ondan sonra yazılımı ve kanal listesini yükleyebilirsiniz.

ğvanduri
09-01-2007, 09:44
mrb arkadaşlar

kannal yüklüyemeyenlere kesin çözüm
---------------------------------------

eyer kanal atamassanınz UYDU sil bölümüne gelin ve
türksat,tı silin yani kısacası yüklü olan uyduları sildinizmi
kesinlikle atarsınız saygılar kolay gesın.....................

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Volkan
09-01-2007, 11:14
arkadaşın problemi yükleme proramındaki hatdan kaynaklanmıştır. tabi burda uyumluluk modu ve Ankartın hypertradig özelliğide önemlidir. Format atmak her zaman problemi çözmez. Ben bunu kendimden biliyorum.

f47xfenerli
09-01-2007, 22:02
polsat izleme şansı varmı mevcut yazılımlarla

usta 4450 de emü de polsat bölümü yok bildiğin gibi bışey yapılabilirmi yoksa orj yz mı beklenecek usta bı cevap versen bilgi edinirdik selametle