PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : !!!! Geretsi istifaya davet ediyorum !!!!!!!!

hagiwatt
12-01-2007, 11:37
yeter artık birileri görmesi lazım canım takım yok olmak üzere gerets daha fazla bu takımı götüremez efes cupta yerin dibine girdik sonuncu olduk bu kadarda olmaz artık gerets en kısa sürede istifa etmek zorunda yoksa ilerisi hiçte parlak gözükmüyor!!!
:boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

CABBARİ
12-01-2007, 11:46
geretsi bende anlamış değilim takımı bir türlü oturtamadı takımla çok oynadı ilk başlarda dedeim tamam tuttu hazan kabze hakan şükür necati ateş ve ümit karan bu lige toz attırır ama bakıyorum her hafta ya biri sakat ya cezalı verim vermiyorlar yani:(:(
gerets ne yapsın arkadaş:(:(

hagiwatt
13-01-2007, 12:32
ben onu bunu bilmem bu adam bu takıma uymaz uyamaz!!!!!!!!!!!

Hakan Gül
13-01-2007, 13:05
Adnan Polat'lada fikirleri uyuşmuyor pek kalıcı olduğunu sanmıyorum

egeli.1
13-01-2007, 13:25
ya arkadaşlar neden böle düşünüyonuz ki o adam diğilmiydi geçen sene bizi şampiyon yapan o zaman o adamdan iyisi yoktu dala lig bitmedi bence daha yeni başlıyor geçen sene liğin ilk yarısında fark 11 puan diğilmiydi bu sezon 7 puan kapanmayacak bi puan diğil ben bu adama güveniyorum ve bu sene yine biz şampiyonuz bunu bilirim saygılarla allha emanet olun

CABBARİ
13-01-2007, 13:30
sevgili egeli.1..
geretsin düşüncesini bilmiyorum ama gerçekten problem var..
hem teknik direktör ve futbolcularda hemde yonetimde!
gerets bu sene iyi işler yapmıyor bunu herkes biliyor ..
selametle..

ibalaban
13-01-2007, 13:49
Siz üzülmeyin yine bir sihirli değnek gelir ve size şampiyonluğu verir. Siz 6-0 4-0 yenil:45: senizde kafaya takmayın. Rahat olun. Son maçın 20.45 ini bekleyin.

eraybal
13-01-2007, 15:32
gerets değil yönetim istifa!!! transfersiz stadsız rivasız nereye kadar anca laf bu yıl 2007 de her sey mukemmel olacakmıs zaten hukumette fb li başbakan var bu hukumet gıtmeden biz stad yapamayız hukumet sıyasetle sporu karıstıyor..

kralleo
13-01-2007, 16:25
gerets değil yönetim istifa!!! transfersiz stadsız rivasız nereye kadar anca laf bu yıl 2007 de her sey mukemmel olacakmıs zaten hukumette fb li başbakan var bu hukumet gıtmeden biz stad yapamayız hukumet sıyasetle sporu karıstıyor..

arkadaşım bu hükümet değilmi size seyrantepe projesini onaylayan.fbli olmasıyla ne alakası var bu işin.fenerbahçe kendi öz kaynaklarını kullanarak stad yapıyo tesis yapıyo.bunun sn başbakanla ne alakası var:nono: .
yani şimdi fb li değilde çorumsporlu bir başbakan gelince çorum spormu stad yapacak.bu işler parayla oluyo dostum.gsli yöneticiler oraya reklamını yapmaya boy göstermeye gelmesinlerde biraz ellerini ceplerine atsınlar

Only the registered members can see the link

iboaydo
16-01-2007, 13:14
arkadaslar bu takımı uefa sampiyonu yapan terim bile iflah edemedi gerets etti adam kaç tane genci ortaya çıkardı bizim maddi sıkıntularımız var ve diğerleri gibi transfer yapamayız geretsle avrupada basarı hayal fakat bu adama işler düzelene kadar ihtiyac var gerets giderse takım kaosa sürüklenir ama korkarımki Adnan polat denen adamın kişisel egoları yüzünden gerets er gec gidecek

hamzasarayli
16-01-2007, 22:26
gerets gelinceye kadar ne sorunlar var stad işi başka bahara başkanı 10 defa yine başkan yapsak bu işi yapamayacak biz hocayla futbolcularla uğraşıp duruyoruz önce yönetim gitmeli balık baştan kokar

CABBARİ
16-01-2007, 22:34
bence yönetim tam anlamıyla değişmeden taze kan olmadan bu işler yaş arkadaşlar kimse kimseyi kandırmasın..
selametle

hagiwatt
25-01-2007, 14:39
bir duyuma öre sanırsam sezon sonu gidiyor bu adam kurtuluyoruz:(:(

CABBARİ
25-01-2007, 14:42
eldekilerle yetinmek zorundayız başka çare yok gerets şu an için takımın başında ve oyle devam etmesi gerekir sezon sonuna kadar devam etmek zorunda.
selametle..

Lyon-1995
08-02-2007, 11:47
cabbari usta fikirlerine katılmamak elde değil.kanımca uefa şampiyonu olduktan sonra bu vizyonu galatasaray lehinde ticari olarak kullanamadılar.o zaman ki yönetim kendi adını ön plana çıkardı.belkide en büyük hata buydu.ticari olarak kullanabilselerdi madden daha iyi durumda olurdu.bence problem yönetimde başka yere bakmaya gerek yok.:49:

CABBARİ
08-02-2007, 11:49
cabbari usta fikirlerine katılmamak elde değil.kanımca uefa şampiyonu olduktan sonra bu vizyonu galatasaray lehinde ticari olarak kullanamadılar.o zaman ki yönetim kendi adını ön plana çıkardı.belkide en büyük hata buydu.ticari olarak kullanabilselerdi madden daha iyi durumda olurdu.bence problem yönetimde başka yere bakmaya gerek yok.:49:

uefa kupası anahtarlığı yapıp 1 ytl den satsalar şimdiye borç falan kalmazdı yaw:8[1]:

hagiwatt
10-02-2007, 12:06
ısrarla daha hala diyorum bu adam acilen istifa etmeli sezon sonu falan beklenmemeli !!!!

iboaydo
18-02-2007, 23:53
ısrarla daha hala diyorum bu adam acilen istifa etmeli sezon sonu falan beklenmemeli !!!!

yok abi ya kim gelir bu basiretsiz yönetimin altına para yok pul yyok bence dursun gerets:(

cinbo
19-02-2007, 00:19
arkadaşlar takımın gidişi iyide oyunu yönlendirecek beyin yok yani orta saha

dayı83
19-02-2007, 12:06
topu yönetici veya hoca oynamıyor sahaya çıkan 11 tane ruhsuz oyuncu bu
hale getiriyor adamlarda bir hırs yok gayet rahatlar olan bizim gibi taraftara oluyor 90 dakika seyrederken sinir sitemim bozuluyor.hiçbir maçı şöyle rahat oturup galip geleçekler diye zevkle seyredemiyorum.

gs78
19-02-2007, 12:29
gertz in hiç bi kabahatı yok tek suçulu gs yönetimi ligin ilk yarısında insan transfer yapmazmı hiç rakibinle arandaki puan farkı belli hamle yapman lazım hiç bişi yapmıyorar sonra bir çuval inciri mahvettik diyorlar evet siz gs yönetimi orta sayahaya bitane doğru düzgün oyun kuracak oyuncu trasfer yapmadığınız için harbiden bir çuval inciri mahvettiniz...