PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe günlüğü

Hakan Gül
13-01-2007, 08:48
Bir İspanyol bir Alman
UEFA Kupası 3. turda Hollanda'nın AZ Alkmaar takımıyla karşılaşacak F.Bahçe'nin hakemleri belli oldu. 14 Şubat'ta İstanbul'da oynanacak maçı, İspanyol Eduardo Iturralde Gonzalez yönetecek. 22 Şubat'ta deplasmandaki rövanşta ise Alman Knut Kircher görev yapacak.

Başkan geliyor
Başkan Aziz Yıldırım'ın yarın Antalya'ya giderek kampı ziyaret edeceği bildirildi. Yıldırım'ın akşam yapılacak Antalya Cup final maçını da izleyeceği öğrenildi. Kampta şu ana kadar hiç yönetici bulunmazken, yöneticilerden Serhat Çeçen'in dün kampı ziyaret ettiği bildirildi.

Yedeklere özel idman
Zico, dün yedek oyunculara özel olarak antrenman yaptırdı. Belek'teki Arcadia Otel'in sahasında yapılan çalışmada Olcan, Semih, Ümit, Serdar, Mehmet Yozgatlı, Kemal, Kutay, Umut, Necati, Kürşat Osman, Alper ve Uğur koşunun ardından minyatür kale maç yaptılar.

Yükseklerde fırtına olur
Kaleci Volkan, "F.Bahçe ve milli takımı koruyan birinin yediği hatalı golün eleştirilmesi normal. Çünkü yükseklerde fırtına çok olur" dedi. Volkan, "Hatalarım aşırı güvenden de kaynaklanıyor. Ama sürekli de oynamam lazım. Sadece idmanla bir yere gelinmez" diye konuştu.

Tek eksiğim Milli Takım
F.Bahçe'de 3. sezonunu yaşadığını ve Zico'nun gelmesiyle büyük aşama kaydettiğini söyleyen Önder, tek eksiğinin Türk Milli Takımı'nda oynayamamak olduğunu söyledi Önder, "Ben de bunu vatandaşı olduğum Belçika'nın milli takımında oynayarak aşmayı planlıyorum" dedi.

Formumu yakalarım
Devre arası kampına sakatlığı nedeniyle geç katıldığını belirten Kerim, "Sezon başında hocam bana güvendi ve ben de elimden geleni yaptım. Ancak sakatlıkla formamdan uzak kaldım. Bir an önce formumu yakalayıp forma için mücadele edeceğim" ifadesini kullandı.