PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ustalardan yardım

ayyuzlum
14-01-2007, 19:05
elimde 11300 cı golmaster cıhaz var buna yalnıs kanal lıstesı atılmıs bunun sonucunda hıc calısmıyo flas mı gıttı yoksa bır sekılde yazılımla olur mu gercı yazılım almıyo ama yardım edersenız sevınırım ...saygılarımla....:wave: :49:

Admin
14-01-2007, 21:05
elimde 11300 cı golmaster cıhaz var buna yalnıs kanal lıstesı atılmıs bunun sonucunda hıc calısmıyo flas mı gıttı yoksa bır sekılde yazılımla olur mu gercı yazılım almıyo ama yardım edersenız sevınırım ...saygılarımla....:wave: :49:

Kanal listesi atıldıysa birşey olmaması lazım.Original yazılım atmayı denediniz mi?

Volkan
14-01-2007, 22:24

boot dosyasını deneyin almazsa. cihazı fişe takarken çok iyi bir şekilde dinleyin çok az şekilde çıt diye bir ses gelmesi lazım eğer gelmezse flaşın tekrar programlanması gerekir.

nejdet10
15-01-2007, 03:31
Arkadaşım üzgünüm ama flaş porglamlanması lazım

işçi
18-01-2007, 13:26
önünde ışık varsa kurtarabilirsin yoksa arkadaşların dediği gibi flaş yeniden yazılacak kolay gelsin

kamkac62
18-01-2007, 13:51
arkadaşım orjinal yazılımı at düzelir kanal yazılımı atmayla filaşın bozulcagını sanmıyorum.

emmi
18-01-2007, 19:13
Kardeş bak; arkadaşlar sana yardımcı olmaya çalışıyorlar, ama sen sonucun ne olduğunu iki satır yazıyla bildirmiyorsun. Alıcın tekrar eski haline döndü mü? Yani çalıştımı? Kardeşim alıcına emusuz yazılım ve boot dosyasını yükle. Ben o kadar bozmaya çalışıyorum ama bir türlü bozulmuyor senin alıcının abisi 11400 cim. Kolay kolay bozulmaz ama sonucu bildirirseniz yardımcı olup olamadığımızı anlamış oluruz en azından.
Saygılar.

ayyuzlum
27-01-2007, 12:32
:boese157:
Kardeş bak; arkadaşlar sana yardımcı olmaya çalışıyorlar, ama sen sonucun ne olduğunu iki satır yazıyla bildirmiyorsun. Alıcın tekrar eski haline döndü mü? Yani çalıştımı? Kardeşim alıcına emusuz yazılım ve boot dosyasını yükle. Ben o kadar bozmaya çalışıyorum ama bir türlü bozulmuyor senin alıcının abisi 11400 cim. Kolay kolay bozulmaz ama sonucu bildirirseniz yardımcı olup olamadığımızı anlamış oluruz en azından.
Saygılar.

ustam makinayı fabrikaya gonderdım :boese157:cvp vermemin nedenı pc sorun yuzundendi özür dilerim yardımlarınız için tesekkur ederım M
HAYATTA YAPILAMAYACAK TEK İNFAZ YARGISIZ İNFAZDIR...:boese157: :boese157:

®adakoglu
27-01-2007, 13:05
Saygılar.

Emmi bendede yakın zamana kadar Goldmaster 11300 CI vardı.Cihaza her türlü yazılım kanal listesi Başka markaların yazılımları yükledim.Yükledigimiz yazılımların çogu avrupada satılan cihazların yazılımları idi.Yine çihaz arıza yapmadı.Emu desteği bittiği için Çihazı satmak zorunda kaldım.Emu desteği iyi olan,Next 2000 Super Plus CIS aldım.Bu cihazdanda memnunum.Harika bir çihaz yapmışlar.

emmi
28-01-2007, 16:17
Hayırlı olsun Radakoğlu kardeş. Güle güle kullan. Bakıyorum bizim forum yönetimi Next 2000 Super Plus CIS almaya başladılar. Serkan ustada aynısını aldı. Sanırım bir ben kaldım GM 11400 cimle. Sağlık olsun napalım.
Saygılar.