PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cd kopyalama ve okuma hatası

mcengel
15-01-2007, 21:48
slm arkadaşlar benim sorunumla ilgilenirseniz memnun olurum AMD 3000 64 işl.var anakartımdaki arıza nedeniyle gb.marka anakartım değişti servis sonunda evde cd rw kullanmaya çalıştığımda çok düşünüyor okuma zorluğu var herhangibirşey kopyalarken 135 dakikalara cıkıyor daha öce 3-5 dakkada koyaladığım verileri şu an koyalayamıyorum aynı şey cd rom içinde geçerli sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum

zxcvbn10250
15-01-2007, 22:26
arza neydi önceki ana kartı neden değiştirdin

Eboscro
15-01-2007, 23:10
slm arkadaşlar benim sorunumla ilgilenirseniz memnun olurum AMD 3000 64 işl.var anakartımdaki arıza nedeniyle gb.marka anakartım değişti servis sonunda evde cd rw kullanmaya çalıştığımda çok düşünüyor okuma zorluğu var herhangibirşey kopyalarken 135 dakikalara cıkıyor daha öce 3-5 dakkada koyaladığım verileri şu an koyalayamıyorum aynı şey cd rom içinde geçerli sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum

anakartın da kaçtane PATA çıkışı var buna bakmalısın? yeni anakatlarda artık bir tane koyuluyor buda kötü bi haber cd rw ve cd rom sürücün master/slave olarak bağlanmıştır yüksek bir ihtimal ile... Cd rom kullanmanı tavsiye etmiyorum cd kopyalama hatası olarak ta cd den kaynaklanıyor olabilir veya yazıcının okuma kafası pislik tutmuştur

mcengel
19-01-2007, 15:13
merhaba önce sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.yeni anakartta dediğin gibi tek pata var bende cd rm ve cd.r iptal ettim dvd bağladım ikisinin yaptığı işi yapıyor ve bahsettiğim konuda kayboldu şuan tekkrar tekrar teşk.