PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu ş..........size kim dur diyecek bir bakın arkadaşlar

baygin
17-01-2007, 12:43
Only the registered members can see the link

cumhur31
17-01-2007, 15:04
rtük nerdesin.bu adam ebediyyen ekranlardan uzak tutulmalı.

cumhur31
17-01-2007, 15:06
rtük nerdesin.

Admin
17-01-2007, 15:14
rtük nerdesin.bu adam ebediyyen ekranlardan uzak tutulmalı.

Türkiye gercekleri malesef degişmiyor

Mehmet Kaynaklı
17-01-2007, 15:42
haddini ve çizmesinide aşıyor bu şefreiz adam

kralleo
17-01-2007, 16:06
halk ona ilgi göstermezse reyting almazsa nasıl program yapacak bu adam.halk ilgi gösteriyoki programı devam ediyor.bence suç bizde

Vakkus
17-01-2007, 16:14
çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüsünde ne olur bidaha zıplatmazlar. Ey Türk milleti artık gelin protesto edelim bu tip yayınları ve yayın yapan kanalları seyretmeyin bakalım ozaman ne yapacaklar.

e®tan
17-01-2007, 16:22
Bu tür programların yayından kalkması bence çok zor çünkü aşırı bir reytingleri var.Burada suç kanalda veya oradaki sunucudamı?Tabiki hayır.
Tamamen arz talep meselesi:(

Kemal Turan
17-01-2007, 16:47
Yaka mikrofonu açıkken seyircilere hakaretimsi konuşan bir insandan ne beklenir. Onun devri kapandı.

western32483
17-01-2007, 16:47
her zamanki hali.... bizim türk halkıda malesef bunun programını sever.adamın yaptığı şarlatanlıktan başka bir şey değilki.rtük nasıl engellemiyor anlamış değilim.bizlerinde çoluk cocuğu var çocular bunları örnekte alıp evden kacan,kötü yola düşen kızların çoğu bu seviyesiz programlara kanarak evden kaçıp kötü yola düşürülüyor.normal vatandaş yapsa yaptıklarını kesin sapık ilan edilir. ama onun programında nesense alkış kakara kikiri akıl alacak iş değil.kolaygelsin

anthony99
17-01-2007, 17:45
rtük varmış. pehhh. gülüüyüm bari. ulen şimdi rtük nerde bilen varmı arkadaşlar. :crashs: zaten boşuna demiyorlar dünya delikanlı olsa yuvarlak olmazmış diye. bu ş...... yaptıklarına neden ses çıkarmıyorlar hala anlamıyorum.:boese157: :devilprv: :devilprv: :devilprv:

CABBARİ
17-01-2007, 18:52
ölümden döndü öldü dirildi hala utanmadan devam ediyor:(:(:(

sersin
17-01-2007, 20:00
rtükkkkkkkkkkkkkkkkkk

Hakan Gül
17-01-2007, 20:06
Malum olaydan sonra reytingi yarı yarıya düştü ama malesef hâlâ izleyen var bu adamı :(

MayVAZ
17-01-2007, 21:06
sana katılıyorum hala seyredenler var zaten bundan başka ne iş yapabilirki

ufuk
17-01-2007, 21:09
Bu tür programların yayından kalkması bence çok zor çünkü aşırı bir reytingleri var.Burada suç kanalda veya oradaki sunucudamı?Tabiki hayır.
Tamamen arz talep meselesi:(

zaten böyle tür programlar reyting alıyor..:(

cumhur31
17-01-2007, 22:33
bu programlar hiç reyting almasa bile yine yayından kaldrtımazlar çünkü onların hayat felsefesi ve davası türk halkının ahlakını bozmak için.onlar hizmet ettikleri davanın küçük bir parçası sadece. rtük başkanı çok mülayim bi adam. zaten ne geldiyse başımıza bu mülayimlikten geldi. dikkatli izleyince hangi program ne amaçla yapılıyor anlamak zor değil.

Admin
17-01-2007, 22:52
Ben mehmet aliye kızmıyorum:) neden derseniz izlemiyorum ve sinirlenmiyorum. Benim seyrettigim sabit kanal belli Samanyolu Tv

emresena
17-01-2007, 23:07
Ewet ArkadaŞlar Bede Bu TÜr Programlar Çikinca Ya Tgrt Haberler Ya Trt2 Haberler Yada Flah - Samanyolu - Kanal7 - Ntv - Cnn Turu Haber Kanallarina Bakiyorum Yada Yaban Tv Seyredİyom
Ama Hayatta Bu Tur Programlari İŞyerİmde Seyrederİm Nede Seyrettiririm. Kesİnlİkle Bu O...cocuĞu Programlari Kapattiriyom.
Bakin İŞte Yİne Sİnİr Damarlarim ŞİŞtİ Bİle..aahaaa.

f47xfenerli
17-01-2007, 23:34
ey turkiye devleti veya hükümeti Bu kepazeliğe kim dur diyecek Mehmet Ali Erbil canlı yayında elletmedik şey bırakmadı hemde canlı yayında çoluk çocuğumuzun izlediği bı saate kadınlar erkeklere erkekler kadınlara parmak atıyor bumu bizim kültürümüz bumu bizim kimliğimiz rütük bu işe seyirci kalmıştır ben bu ülkenin bir vatandaşı olarak gerekli mercileri gereken medya tarihinin en ağır cezasını vermesi için göreve davet ediyorum bu ülkede medya nın düzelmesi için gerekirse halk olorak sokoklarda cd lerde protesto etmeliyiz veya susurluk olayında olduğu gibi bu tür insanların programı başladımı ışık söndürmeye gitmeliyiz

Hakan Gül
17-01-2007, 23:35
Ewet ArkadaŞlar Bede Bu TÜr Programlar Çikinca Ya Tgrt Haberler Ya Trt2 Haberler Yada Flah - Samanyolu - Kanal7 - Ntv - Cnn Turu Haber Kanallarina Bakiyorum Yada Yaban Tv Seyredİyom
Ama Hayatta Bu Tur Programlari İŞyerİmde Seyrederİm Nede Seyrettiririm. Kesİnlİkle Bu O...cocuĞu Programlari Kapattiriyom.
Bakin İŞte Yİne Sİnİr Damarlarim ŞİŞtİ Bİle..aahaaa.
Sayın emresena mesajınızı ben editledim..Lütfen kullandığımız üsluba dikkat edelim.. Bu tür kelimeler hem size hemde forumumuza yakışmıyor :nono:

f47xfenerli
18-01-2007, 00:02
kültürümüz yobazların eline geçmiş arkadaşlar forum olarak ne yapabilirsek yapalım mesela benim acizane fikrim formun en tepesine medya yobazlarına hayır diye bı başlık atabilirmiyiz sayın yöneticim serkan yılmaz ne dersiniz

CABBARİ
18-01-2007, 11:46
kültürümüz yobazların eline geçmiş arkadaşlar forum olarak ne yapabilirsek yapalım mesela benim acizane fikrim formun en tepesine medya yobazlarına hayır diye bı başlık atabilirmiyiz sayın yöneticim serkan yılmaz ne dersiniz

biz çıgırtkan ortalıgı velveleyecek forumlardan değiliz bizim ilkemiz herkes paylaşsın herkes birşeyler verip alsın bu bize yakışmaz bu tazr şeylere gerek yok..
selametle...