PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayanlar Teknik Direktör Olursa...

anthony99
18-01-2007, 16:14
* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam?
– Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben…

* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan’lar gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

* Aloo… Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek…

* Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı? Yanında da sağ bek İhsan’ı alın; kadroda çeşit olsun.

* Aloo… Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım da; Türkiye’ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu dersiniz?

* Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu sağlıkçılar?

* Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan’ı tribünde görünce dayanamadım işte… Tamam, maçla hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

* Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum…

:puah: :puah: :puah:

e®tan
18-01-2007, 16:34
Aynı konu BURADA (Only the registered members can see the link) var.:45:

anthony99
18-01-2007, 16:40
Aynı konu BURADA (Only the registered members can see the link) var.:45:

teşekkürler üstat. ozaman zahmet olmazsa konuyu kilitlersen sevinirim.:45:

e®tan
18-01-2007, 16:43
teşekkürler üstat. ozaman zahmet olmazsa konuyu kilitlersen sevinirim.:45:
Malesef yapamam.Çünkü burada öyle bir yetkim yokk:8[1]:
Kilitleyen çıkar:)

anthony99
18-01-2007, 19:21
Malesef yapamam.Çünkü burada öyle bir yetkim yokk:8[1]:
Kilitleyen çıkar:)

hayda bunu iyi demedin işte üstat. ya yap işte bir kıyakta kilitliyver üstat. yaparsın sen hadi. hem senin kolunu kesseler kan akmaz.:)

Nakkus
18-01-2007, 19:32
ben kapattım :)