PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe günlüğü

Hakan Gül
20-01-2007, 09:52
Serdar'dan güvence
Fortis Türkiye Kupası maçlarında kaleyi koruyan Serdar, bugünkü karşılaşmada da görev yapacak. Serdar, İstanbul Büyükşehir Bld. önünde kalesini gole kapatacağını belirterek, "Kendime ve defanstaki arkadaşlarıma güveniyorum. Gol yemeyeceğiz" diye konuştu.

Herkes evine gitsin
Teknik Direktör Zico, bugünkü kupa maçı için takımı kampa almadı. Brezilyalı hoca, dün akşam yapılan idmandan sonra futbolculara "Hepiniz bu maçta gerekeni yapacak sorumluluğa sahipsini. Ayrıca kampa girmeye gerek yok. Evlerinize gidebilirsiniz" dedi.

Kezman'a yakın ilgi
Zico, ayağındaki sakatlık nedeniyle kamp çalışmalarına katılamayan Kezman'la yakından ilgileniyor. Brezilyalı teknik adam sık sık Kezman'a ve sağlık heyetine, yıldız futbolcunun durumunu soruyor. Kezman'ın bir hafta içinde çalışmalara başlaması bekleniyor.

Taraftara çağrı var
F.Bahçe Ülker Basketbol Takımı'nın önceki akşam Barcelona'yı yenmesi camiada büyük sevinç yarattı. Yöneticiler, maçta Abdi İpekçi Salonu'nu dolduran taraftarlara övgü yağdırırken "Taraftarımızdan, Eldo Napoli maçında da tribünde boş yer bırakmamasını istiyoruz" dediler.

Bu fırsatı kaçırmam
Devre arası kampında A takıma katılan kaleci Necati, çok büyük bir fırsat beklediğini belirterek "Bana verilen bu büyük şansı kaçırmak istemiyorum. Bu nedenle var gücümle çalışıp kendimi geliştireceğim. Hep F.Bahçe kalesini koruyacağım günün hayalini kuruyorum" ifadesini kullandı.