PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamit Altıntop ve başkan özhan canaydının telefon görüşmesi

CABBARİ
20-01-2007, 15:47
-hamit evladım seni görmek istiyoruz takımda
-özhan baba okey ama sigortamı yaptıracagınıza kesin söz verin
-ya olm sen bir oyna hallederiz
-yok baba anlamam riberye de oyle demişsiniz adamın kalçasında fiskül çıktı 10 gün karnının üzerinde yattı hastane bir sürü masraf çıkarmış adamın sigortasını yapmamışsınız
-ya olm o kendi kaşındı biz cuma namazına giderken o ögle yemegine gidiyordu sinirlenmiştik ergun dediki ....ıçında çıban çıkarda bir daha sırıtarak gidemesin demişti tutu
-ya bırak baba eger oyle olsaydı ergun abi fenere her maç sonu sıvardı en azından birisi tutardı adamlar hala lig düşmediler oynuyorlar
-ya hamit deşeleme maziyi ne zaman imza atacaksın
-abi ben anlamam benim ev araba ve para teklifim okeymi onu söyle
-ya hallederiz dedikya
-ya baba geçen senede songa ev alırız demişsiniz adama gece kondu ayarlamışsınız zabıta gece yarısı yıkmaya gelmiş song bir imzalı futbol topu imzalamış ekiplerede öyle yırtmış yoksa adam sokakta kalacaktı
-ya o zamanlarda bizim müteahhite verdiğimiz arsa daha bitmemişti daireler elimize düşer düşmez evini yenileyecektik müteahhit kelek yapıyor ne yapalım
-ya bırak baba songa araba demişsiniz ama şimdi siparişte porsche gelecek demişsiniz adama yüzlük bir akbil almışsınız adam bir vapur bir tren bir otobüs antremana adam akşam üzeri gelebiliyor ancak bu kadar olmaz baba ben gelmiyorum
-gelmezsen gelme beee yıldıray can atıyor bize gelmek için bizde onu alırız
-?????

Bu Bir CABBARİ Araştırma etüt çalışmasıdır!!!

e®tan
22-01-2007, 15:57
YÜZLÜK AKBİL neylerine yetmiyormuşki:8[1]:

Eboscro
22-01-2007, 16:18
:8[1]: evet neye yetmiyomuş ki :00000004: