PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : forumdaki kutsalkitap.org reklamı

Meçhul
20-01-2007, 16:18
Bugüne kadar birçok şeyi Supersatformdan ğrendiğimi itiraf etmeliyim.Kıymetli paylaşıkcı arkadaşlarımızın ve forumun değerli moderatörleri sayesinde birçok şeye ulaşabiliyoruz.Bunun için onlara çok teşekkür ediyorum.Bu forumun yaşayabilmesi içinde reklamlara itiyaç olduğununda bilincindeyim.Reklamsız bir medya kuruluşununda yaşayamacağı muhakkak.Foruma girişte kutsalkitap.org adlı bir misyoner sitesinin reklamını gördüm.Reklama mutlaka ihtiyaç var,ama her ne türlüsü olursa olsununada mı acaba?Benimkisi sadece bir görüş.Bilmem siz ne düşünürsünüz.

Hakan Gül
20-01-2007, 16:21
Bugüne kadar birçok şeyi Supersatformdan ğrendiğimi itiraf etmeliyim.Kıymetli paylaşıkcı arkadaşlarımızın ve forumun değerli moderatörleri sayesinde birçok şeye ulaşabiliyoruz.Bunun için onlara çok teşekkür ediyorum.Bu forumun yaşayabilmesi içinde reklamlara itiyaç olduğununda bilincindeyim.Reklamsız bir medya kuruluşununda yaşayamacağı muhakkak.Foruma girişte kutsalkitap.org adlı bir misyoner sitesinin reklamını gördüm.Reklama mutlaka ihtiyaç var,ama her ne türlüsü olursa olsununada mı acaba?Benimkisi sadece bir görüş.Bilmem siz ne düşünürsünüz.
Bahsettiğiniz reklamı görmedim ancak Google reklamlarında bazen kitap reklamı çıkıyor.. Yani foruma özellikle alınan bir reklam değil.. Bu arada değerli görüşleriniz içinde teşekkür ederiz...

umuter
20-01-2007, 16:32
arkadaşım hassasiyetin için teşekkürler o konu hakan ın dediği gibidir mutlaka

CABBARİ
20-01-2007, 17:06
selamlar..
evet bnimde dikkatimi çekti hatta ücretsiz veriyorlarmış kitabı inceleme fırsatım oldu.
ama google reklamlarının birini atma imkanımız yok y tamamenkaldıracagız yada böyle devam edecek size daha iyi hizmet verebilmemiz için maddiyatta önemli o bakımdan google reklamları devam etmeli bazen iyi şeyler için bazı fedekarlıkta bulunmamız gerekir..
siz içinizdeki sevgiyi bu tarz reklamlarla söndürmeyin yolunuzda devam edin..
hassasiyetin için teşekkürle..
selametle...

Admin
20-01-2007, 20:58

Arkadaşım forumdaki google reklamlarını su cıkmasın bu cıkmasın diye engelleme imkanımız yok.

Google reklamları % 90 sitelerde var malesef google ile anlasan firmalar otamatikman burada degil heryerde görünüyor..

Forumların yasaması içinde reklamlar sart ama bize direk para aldıgımız reklam degil onlar.

hüseyin
20-01-2007, 23:30
ALLAHA,KURANA ve hz.MUHAMMET S.A.V inanan her müslüman her inanan butür safsatalardan korkmaması gerekir kardeşim,inancı ve ameli zayıf insanlar butür yayınlardan korkar...altını affedersiniz **** içine atsan sonra tekrar attığın yerden çıkarsan yine altındır..allahın kutsal dört kitabından biri olan incili veya diyerlerinide bir müslüman okuyabilir(nekadar orjinallikleri kaldıysa) bunun ne sakıncası olabilir..bu okuyacağı diğer kitaplardan birinden etkilenip din değiştirecekse varsın değiştirsin..onun yapısı hamuru karakteri mayası okadar müslümanlığa elverişliymiş,bizlere gerçek müslümanlar lazım dönekler deyil..gerçek müslüman bugibi şeylerden korkmaz..kalsağlıcakla

Nakkus
20-01-2007, 23:37
Sanırım konu anlaşılmıştır,daha fazla uzatmaya gerek yok

KONU KAPANMIŞTIR..