PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zyxel modem ayar yandım...

hunturks
29-01-2007, 16:55
arkadaslad rapidshareden dosya indiremiyorum sanırım modemimin ayarlarından dolayı.yardımıdermisiniz???

®adakoglu
29-01-2007, 17:46
arkadaslad rapidshareden dosya indiremiyorum sanırım modemimin ayarlarından dolayı.yardımıdermisiniz???

internet baglantın varsa Modem ayarlırın dogru demektir.Rapidden dosya inderme yaptıkdan sonra belirli bir süre beklemek zorundasınız.Süre dolduğunda indirebilirsiniz.

hunturks
29-01-2007, 18:55
hayır arkadasım alakası yok hiç dosya indirmedimki bekleyeyim.bir onceki modemde indiriyordum bunda indiremiroeum.resimdeki harfleri giriyorum dosyanın inmesi gerekirken başka bir sayfa açılıyor...dosyanın boyutu onemli degil farkermiyor modemimi aç kapa yapıyorum yine aynı degien bir şey yok...arkadasım modemin limiti dolmuştur resetle dedi onuda yaptım gene aynı...

Hakan Gül
29-01-2007, 18:57
hayır arkadasım alakası yok hiç dosya indirmedimki bekleyeyim.bir onceki modemde indiriyordum bunda indiremiroeum.resimdeki harfleri giriyorum dosyanın inmesi gerekirken başka bir sayfa açılıyor...dosyanın boyutu onemli degil farkermiyor modemimi aç kapa yapıyorum yine aynı degien bir şey yok...arkadasım modemin limiti dolmuştur resetle dedi onuda yaptım gene aynı...
Başka bir sayfa açılıyor demişsiniz onun Print Screen tuşuyla ekran görüntüsünü alıp buraya koyarsanız daha iyi olur yardımcı olmamız açısından..

hunturks
30-01-2007, 14:48
Only the registered members can see the link
boyle bir sayfa çikiyor

kralleo
30-01-2007, 15:21
Only the registered members can see the link
boyle bir sayfa çikiyor

bence bu dosya indirememenin modemle alakası yok.

hunturks
30-01-2007, 16:15
butun dosyalarda boyle

Eboscro
30-01-2007, 22:56
download sezonu bitmiş diyor :) hocam başka bi dosya indirmeyi denedin mi? eğer internet bağlantın var sa bu kesin zaten Bu dosya indirmeme olayı imkansız

hunturks
31-01-2007, 12:29
denedim olmuyor arkadasın modemini taktım onda iniyor ama...