PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum açılırken sorun

zafer murat
29-01-2007, 20:06
Bugün garip bir hata ile karşılaşıyorum hiç bir diğer sitelerde olsun forumlarda bu hata ile karşılaşmadım supersatforum hep açıldığında internetexpolererda aynen şöyle bir hata ile karşılaşmaktayım.

Hata aynen şu;

Güvenlinizin korunmasına yardımcı olmak için İnternet Explorer bu sitenin bilgisayarına ActiveX denetimi yüklemesini durdurdu.

Yardımlarınız için şimdiden teşekküler

e®tan
29-01-2007, 20:26
kullandığınız İnternet Explorerın güvenlik ayarlarından olabilir.:)

kralleo
29-01-2007, 20:32
bendede bir sorun var aynı şekilde açılırken çok yavaşlama oluyo ve bir java olayı devreye giriyor. İE7 kullanıyorum ayrıca sayfadaki güncellemeleri yenile yapmadan göremiyorum.

okyanusyalı
29-01-2007, 20:34
bende sorun yok normal ve gayet hızlı

Admin
29-01-2007, 20:57
Bendede sorun yok

Admin
29-01-2007, 20:58
bendede bir sorun var aynı şekilde açılırken çok yavaşlama oluyo ve bir java olayı devreye giriyor. İE7 kullanıyorum ayrıca sayfadaki güncellemeleri yenile yapmadan göremiyorum.

Yazılan mesajları illaki yenile yapmanız gerekiyor

kralleo
29-01-2007, 21:12
Yazılan mesajları illaki yenile yapmanız gerekiyor

anladım serkan bey de daha önceden forumda herhangi bir bölüme girip sonra supersat anasayfaya tıklayınca yeni mesajların hepsi görünüyodu bu sorun 3-5 gündür var.ayrıca foruma girince açılan bir java var bu nedir.simge durumunda görev çubuğunda duruyor forumdan çıkınca kayboluyor.

Özgür Erge
29-01-2007, 21:14
bende i.e.7 kullanıyorum hiç bir sorun yok

Admin
29-01-2007, 21:27
anladım serkan bey de daha önceden forumda herhangi bir bölüme girip sonra supersat anasayfaya tıklayınca yeni mesajların hepsi görünüyodu bu sorun 3-5 gündür var.ayrıca foruma girince açılan bir java var bu nedir.simge durumunda görev çubuğunda duruyor forumdan çıkınca kayboluyor.

Entresan bir durum aynı sorun bende neden yok anlamadım. Server ara sıra database verebilir bununla ilgili duyurulara konu actım arkadaşlar

Mehmet Kaynaklı
29-01-2007, 21:33
bendede sorun yok sabahtan beri 20 ye yakın site gezdim en hızlı ulaşabildiğim supersatforumdur saygılarımla

Admin
29-01-2007, 21:37

Usta cookileri silin ve tanımlı bilgileride silin istrseniz su anda anormal bir durum yok forumda tekrar kontrol ettim reklamlar var onlarda pop up benzeri reklamlar degil o yüzden tekrar internet özelliklerinden geçmişi silin isterseniz.

umuter
29-01-2007, 21:46
bende de oldu yarım saat kadar önce opera kullanıyorum oradan giriyorum genelde sadece supersat ı açmadı diğerleri açılıyor
internet explorer dan denedim hemen açıldı cookileri sildim sonra tekrar operadan girdim sorun kalmadı

zafer murat
29-01-2007, 22:37
garip bi olay şimdi düzeldi sorun :)

kralleo
29-01-2007, 22:53
evet bendede düzeldi şimdi javada çıkmıyo artık

kralleo
29-01-2007, 22:56
ayrıca o java açıldığında bi radyo yayını devreye giriyodu
parça parça mesaj atıyom düzeltme kısmı kapanmış ondan

Admin
29-01-2007, 23:00
ayrıca o java açıldığında bi radyo yayını devreye giriyodu
parça parça mesaj atıyom düzeltme kısmı kapanmış ondan

Ben geçici kapamıştım duzelt butonunun bu bölümde.Şimdi izin verildi neyse sorun hallolduguna sevindim

kralleo
29-01-2007, 23:03
serkan bey bu radyo yayını neydiki acaba. sadece supersatforuma girince çalıyodu

Admin
29-01-2007, 23:09
serkan bey bu radyo yayını neydiki acaba. sadece supersatforuma girince çalıyodu

Valla radyo yayını pek yapmayı düşünmedik nasıl cıktı bende anlamadım:) bende hiç cıkmadı radyo pek bizim foruma gitmedigi ve ben istemedigim için olmaması lazım tekrar tum ayarlara baktım böyle bir eklenti çıkması bizim dısımızda pek mumkun degil.
Mesela diger site turkeyforumdada bazen bu tür konular acılıyor flaş reklam cıkıyor veya guvenlik actvive denetimi cıkıyor gibi oradada uyeler sorunlarını yazıyor aynı burada yazdıkları gibi cogu sitelerden bazen kalıntılar olabiliyor ama sizde cıkan bende cıkmıyor yada baskasında o yüzden yine bu tür sorunlarınızda bize bu bölümde yazın bilelimki bir çaresine bakarız

sevgiler herkese

Kemal Turan
30-01-2007, 16:17
Serkan hoca, arkadaşların dediği gibi sayfalar açılırken çok bekletiyor. Birkaç defa yenile yapmamıza rağmen zor açılıyor. Birkaç kişide olsaydı sorun onlarda olabilirdi. Fakat anladığım kadarıyla çok arkadaş aynı sorunla karşıkarşıya. Düzeltilmesini bekliyoruz. Çünkü foruma takılamıyoruz. Kolay gelsin.

Admin
30-01-2007, 16:18
Serkan hoca, arkadaşların dediği gibi sayfalar açılırken çok bekletiyor. Birkaç defa yenile yapmamıza rağmen zor açılıyor. Birkaç kişide olsaydı sorun onlarda olabilirdi. Fakat anladığım kadarıyla çok arkadaş aynı sorunla karşıkarşıya. Düzeltilmesini bekliyoruz. Çünkü foruma takılamıyoruz. Kolay gelsin.

Servarda çalışamlar var subatın ilk haftası kesinti olabilir belkide hiç giremeyecez bu durum geçici

Kemal Turan
30-01-2007, 16:20
Servarda çalışamlar var subatın ilk haftası kesinti olabilir belkide hiç giremeyecez bu durum geçici

Anladım adminim. Tşk.

rino 93
05-02-2007, 19:28
selam supersatforum da bulunan herkese.
arkadaslar birkac gunden beridirki siteye giris yapamiyordum
sitedemi bir aksaklik oldu yoksa benim pc kaynaklaniyordu anlamadim.
bugun giris normale dundu.herkese tekrar selamlar

kralleo
05-02-2007, 19:29
selam supersatforum da bulunan herkese.
arkadaslar birkac gunden beridirki siteye giris yapamiyordum
sitedemi bir aksaklik oldu yoksa benim pc kaynaklaniyordu anlamadim.
bugun giris normale dundu.herkese tekrar selamlar

sitede bakım vardı arkadaş pc nde bir sorun yok