PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saddamın ölmedigi haberleri sizce dogrumu

Admin
31-01-2007, 16:17
FORUMDA YAŞANAN 3 GUNLUK KESİNTİ NEDENİYLE ANKETİN GEÇERLİLİGİ KAYBOLMUŞTUR. YENİ ANKETE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ Only the registered members can see the link

CABBARİ
31-01-2007, 16:20
şahsen ben öldüğüne inanmıyorum amerika ciddi anlamda yıllarca beslediği kendi ajanını yanı saddamı asamaz astırmaz saddamın 5 dublörü var diye biliyordum kurtlar vadisinde izledik biliyoruz vatan devlet için beyinleri yıkanan adamlar canlarını verebiliyor dublörüde bu tarz bir ölme şekliyle ölmüş olabilir..
selametle..

Admin
31-01-2007, 16:23
şahsen ben öldüğüne inanmıyorum amerika ciddi anlamda yıllarca beslediği kendi ajanını yanı saddamı asamaz astırmaz saddamın 5 dublörü var diye biliyordum kurtlar vadisinde izledik biliyoruz vatan devlet için beyinleri yıkanan adamlar canlarını verebiliyor dublörüde bu tarz bir ölme şekliyle ölmüş olabilir..
selametle..

Bencede ilk bastan beri saddamın saklındıgı yere bakın yüzündeki ifadeler o olmadıgı belli. Koskoca devrik liderin su asılan haliyle daha önceki devlet adamı hali arasında daglar kadar fark var Valla ben oyumu asılan o degildi verdim

alperyılmaz
31-01-2007, 16:24
bence öldü öldü de idamla değil

CABBARİ
31-01-2007, 16:26
abi hala öldü diyorsunuz!!!
bu adam ölmedi işgale ugrayacagını anladıgı andan itibaren adam ya yüz değiştirdi yada resmen bir yerlerde tatil yapıyor bu kadar bariz işaretler var..

alperyılmaz
31-01-2007, 16:28
abi adamın doktorunun yazısını okudum bu adam 90 lı yıllarda hsata imiş o tariklerden itibaren de hep medya önüne cıkanlar dublörleriymiş bu adam savaşdan önce ortdadan kaybolmuş yaniii

hagiwatt
31-01-2007, 16:30
bence dublörde olsa kendiside olsa bu adam bir şekilde öldü saddam kimliği öldü bu kadar basit bunlar fasa fiso bu adam gerçekten öldü..

e®tan
31-01-2007, 16:30
bence ölen saddam değildi:49:

Pasilobus
31-01-2007, 16:33
medyaya bakılırsa bencede daha ölmedi

CABBARİ
31-01-2007, 16:35
medyaya bakılırsa bencede daha ölmedi

medyaya bakarsan ölü adamı mezardan diriltirler:):)

Hakan Gül
31-01-2007, 16:40
Gerçek Saddam 96-97 yıllarında ölmüştür ve o tarihlerdeki resimlerine bakarsanız kendisi daha kiloludur.O tarihten beri ülkeyi dublörleri yönetiyor zaten.

metameta
31-01-2007, 16:40
1990 yıllarında adam kansermiş öne çıkan araştırmalarda bunu kanıtlıyor.
bir zamanlar bir filim seyretmiştim "Başkanının adamları" adında bana kalıyorki şu gerçeği ortaya koyuyor bu bir amerikan düzmecesi idi bir senorya yani bugün dünyanın en önde gelen Amerikan ve İsrail gizli haber alma örgütleri bu olayı kesin biliyordu.
Şuanda yazamayacağım bazı olayları aklıma getiriyor bu senoryalar

Only the registered members can see the link bu olay çok açık bir biçimde yazıyor dikkatle
okuduğunuzda bu fark ediliyor.

CABBARİ
31-01-2007, 17:08
1990 yıllarında adam kansermiş öne çıkan araştırmalarda bunu kanıtlıyor.
bir zamanlar bir filim seyretmiştim "Başkanının adamları" adında bana kalıyorki şu gerçeği ortaya koyuyor bu bir amerikan düzmecesi idi bir senorya yani bugün dünyanın en önde gelen Amerikan ve İsrail gizli haber alma örgütleri bu olayı kesin biliyordu.
Şuanda yazamayacağım bazı olayları aklıma getiriyor bu senoryalar

Only the registered members can see the link bu olay çok açık bir biçimde yazıyor dikkatle
okuduğunuzda bu fark ediliyor.

siteye girdim ama güncelleme yapılıyor sanırsam kapalı şu anda:49:

Hakan Gül
31-01-2007, 17:11
Evet sitede güncelleme var açıldığı zaman bakacam gerçekten merak ettim.

e®tan
31-01-2007, 17:16
Gerçek Saddam 96-97 yıllarında ölmüştür ve o tarihlerdeki resimlerine bakarsanız kendisi daha kiloludur.O tarihten beri ülkeyi dublörleri yönetiyor zaten.
Acayip kafa karıştıran bir konu bu:49: :49:

hamzasarayli
31-01-2007, 17:17
Arkadaşlar türkiyede saklıyor olmasınlar

Volkan
31-01-2007, 17:25
sadda şimdi HAVAİ adalarında elinde purosu ile yanında çıtırlar ile tatil yapıodur. Hiç amerikaka kendi ajanın öldürürmü.

metameta
31-01-2007, 17:32
bende ilk gördüğümde şasırmışdım 6. ankette gene vermiştim bu linki star haberde hep o siteden alınan görüntüler vardı.

temel50
31-01-2007, 17:51
bence sadam ölmedi o adam çok kurnaz yeraltında şehir yapmıştır ölen sadama benzemiyor ölen çok yaşlı

bengü
31-01-2007, 19:15
ben hala inatla saddam ölmedi bu amerkanın bir oyunu ama saddam amerikada yaşıyor buna adım gibi inanıyorum yani nasıl ikiz kuleleri kendi patlattı usame binladin dedi ırakta nükleer silah var dedi ama hiç birinin aslı yok onun amacı enerji ortadoğunun zenginliğini kapmak bu oyunda arapları ve kürtleri nasıl kullanıldığı ayen beyan ortada bu gün kazanmış gibi gözükenle her şeyi kısa bir süre sonra kaybettiklerini görecekler ama nafile kısaca amerika ırak a girmeden önceki duruma bakıp ve şimdiki duruma bakıldığında her şeyt orada buş gayet iyi oyun oynuyor bu oyuna alet olanblara yazıklar olsun

umuter
31-01-2007, 19:18
daha önce de söylemiştim başka bir konuda şimdi de söylüyorum:saddam ister ölsün ister ölmesin değişen hiçbir şey olmıyacak ırak için binlerce insanı öldü,petrolleri amerikanın eline geçti,bir sürü kişi işsiz kaldı bir sürü kişi evsiz kaldı ve sonuç olarak bu kötü liste daha uzar gider o yüzden saddam yaşasa da ırak için hiç bir şey yapamaz ölse de hiç bir şey yapamaz!!!

siestagunay
31-01-2007, 23:39
yaaa abi saddam hiç ölürmüü akıl var mantık var siz olsanız ölmek istermisiniz adam cin gibi _!!

DJ VoLkAn
01-02-2007, 01:06
bence hiçbirisi..saddam daha önce öldürüldü...mesela amerikanın ırak a girdiği ilk yıllar:)

bu arada asılan adam saddam değildi...

baron_042
05-02-2007, 12:20
arkadaslar bence amerıka saddam mı ınfaz etmıstır bu bır gercek saddam devrıde kapanmıstır boyle bır super devlet boyle bır yanılgıya dusemez.
eger saddam olmedıyse dunya gozunde kucuk duruma duser. buda amerıkanın
ısıne gelmez

Admin
05-02-2007, 15:05
Forumda yasanan kesilme nedeniyle anket kapanmıştır..

begonvil
05-02-2007, 17:28
Hala Elvisin yaşadığınıda iddaa eden var. Bu çok gereksiz bir konu adam fizilsel olarak ölmediyse (idamını seyrettik?) bile siyasi olarak öldü. Biz kendi derdimize bakalım Pkk öldümü diriliyor mu? Irak pkkya verilmişken biz ne yapacağız? Pkk her geçen gün güçleniyor. Dün kapımıza köle olanlar bugün bize kada tutuyor. Bunları nasıl keseceğiz. Yapmadığımız soy kırımı var diyorlar. Peki biz onların yaptığı soy kırımları ne zaman tanıyacağız. Ne zaman Atamızın söylediği gibi tam bağımız olacağız? Ne zaman palavralara inanmayacağız? Kendi kurucu olduğumuz İMF'e ne zaman borcumuz bitecek ve kimileri ne zaman anlayacak o kuruluşun kurucularındanız biz. DAha bir çok böyle sorular kafamda dönüp dolaşıyor. Yoksa SAddam yaşıyormuş ölmüş bana ne? Ben ilk önce kendi ülkemi düşünüyorum. Ne zaman adam olacak diye.

Hepinize iyi günler.