PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüzüklerin Efendisi bilgisayarda !

kralleo
30-01-2007, 16:01
Only the registered members can see the link

Sinema filmleri büyük ses getiren J.R.R. Tolkien'in ünlü roman üçlemesi "Yüzüklerin Efendisi"nin bilgisayar oyunu 24 nisanda piyasaya çıkacak. Bilgisayar oyunu şirketleri Turbine ve Midway Games'in piyasaya süreceği oyun, "Yüzüklerin Efendisi Online: Angmar'ın Gölgeleri" (The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar) adını taşıyor.

Oyunun yaratıcıları, Yüzüklerin Efendisi'nin ilk online bilgisayar oyununun "Orta Dünya"yı kitaba bağlı olarak "yeniden yarattığını" ve oyuncuların binlerce sanal karakter yaratabileceklerini kaydetti. Ancan Tolkien'in 1954 ve 1955 yıllarında yayımlanan üçlemesinin bütün ayrıntılarını bilen Yüzüklerin Efendisi hayranları, oyunun Tolkien'in "gerçek dünyasını" yansıtabileceğinden kuşkulu. Bilgisayar oyunlarının incelenip değerlendirildiği en önemli sitelerden "GameSpot.com"a yazan bir yorumcu, "Bir oyunu oynamadan önce değerlendirmek zor, ama bu oyunun gerçek Yüzüklerin Efendisi gibi olmayacağını hissediyorum" ifadesini kullandı.

Oyuncular, şeytanın güçleri ile savaşmak için Yüzüklerin Efendisi anlatısındaki 4 iyi ırkı, yani insanlar, elfler, hobitler ve cücelerin özelliklerini kullanarak kendi karakterlerini yaratabilecekler, ancak ana rollerden birini üstlenemeyecekler. Oyuncular "düşmanın orduları" ile savaşta ana karakterlere yardımcı olmak için kendi yarattıkları karakterleri kullanacaklar. Oyuncular ayrıca devasa çayırlarda seyahat etmek için at kiralayabilecekler. Oyunun ilk versiyonlarına bu ay başında göz atma imkanı verilen değerlendirmeciler, sayısal Orta Dünya'nın zengin ayrıntılara sahip manzaraları ve mimarisi ile grafik olarak güzel bir dünya olduğunu belirtti.

kesin knightonline gibi bir oyundur

e®tan
30-01-2007, 16:43
Bilgi için teşekkürler boş zamanlarda oynarım artık:)
Ogameden iyidir:)

Hakan Gül
05-02-2007, 10:36

Sinema filmleri büyük ses getiren J.R.R. Tolkien’in ünlü roman üçlemesi "Yüzüklerin Efendisi"nin bilgisayar oyunu 24 nisanda piyasaya çıkacak.

Bilgisayar oyunu şirketleri Turbine ve Midway Games’in piyasaya süreceği oyun, "Yüzüklerin Efendisi Online: Angmar’ın Gölgeleri" (The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar) adını taşıyor.

Oyunun yaratıcıları, Yüzüklerin Efendisi’nin ilk online bilgisayar oyununun "Orta Dünya"yı kitaba bağlı olarak "yeniden yarattığını" ve oyuncuların binlerce sanal karakter yaratabileceklerini kaydetti.

Ancan Tolkien’in 1954 ve 1955 yıllarında yayımlanan üçlemesinin bütün ayrıntılarını bilen Yüzüklerin Efendisi hayranları, oyunun Tolkien’in "gerçek dünyasını" yansıtabileceğinden kuşkulu.

Bilgisayar oyunlarının incelenip değerlendirildiği en önemli sitelerden "GameSpot.com"a yazan bir yorumcu, "Bir oyunu oynamadan önce değerlendirmek zor, ama bu oyunun gerçek Yüzüklerin Efendisi gibi olmayacağını hissediyorum" ifadesini kullandı.

Oyuncular, şeytanın güçleri ile savaşmak için Yüzüklerin Efendisi anlatısındaki 4 iyi ırkı, yani insanlar, elfler, hobitler ve cücelerin özelliklerini kullanarak kendi karakterlerini yaratabilecekler, ancak ana rollerden birini üstlenemeyecekler. Oyuncular "düşmanın orduları" ile savaşta ana karakterlere yardımcı olmak için kendi yarattıkları karakterleri kullanacaklar.

Oyuncular ayrıca devasa çayırlarda seyahat etmek için at kiralayabilecekler.

Oyunun ilk versiyonlarına bu ay başında göz atma imkanı verilen değerlendirmeciler, sayısal Orta Dünya’nın zengin ayrıntılara sahip manzaraları ve mimarisi ile grafik olarak güzel bir dünya olduğunu belirtti

DJ VoLkAn
06-02-2007, 01:44
bu oyun daha çıkmadıysa ben hansini oynuyorum:D

kralleo
06-02-2007, 02:06
hakan44 sobe buraya bi bak

DJ VoLkAn
06-02-2007, 02:07
ya arkadaşlar bu oyun daha çıkmadıysa ben hangi oyunu oynuyorum...

kralleo
06-02-2007, 02:09
ya arkadaşlar bu oyun daha çıkmadıysa ben hangi oyunu oynuyorum...

şuanda bu oyun elinde mevcutmu djvolkan:49:

Volkan
06-02-2007, 02:10
konu birleştirilmiştir.

DJ VoLkAn
06-02-2007, 02:12
şuanda bu oyun elinde mevcutmu djvolkan:49:

yüzüklerin efendisine ait bir oyun oynuyorum valla:)

lord of the rings The Battle for Middle-earth (tm) II

bu oyun hangisi oluyor.
filmdeki karakterlerin hepside oynyor:):bangin:

kralleo
06-02-2007, 02:16
yüzüklerin efendisine ait bir oyun oynuyorum valla:)

lord of the rings The Battle for Middle-earth (tm) II

bu oyun hangisi oluyor.
filmdeki karakterlerin hepside oynyor:):bangin:

konunun içinde var.oyunun adı= The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

DJ VoLkAn
06-02-2007, 02:21
benim anlamadığım adamlar beni kandırdımı...aslında yüzüklerin efendisi oyunu çıkmadımı?? ben bişi anlamadım..

kralleo
06-02-2007, 02:26
benim anlamadığım adamlar beni kandırdımı...aslında yüzüklerin efendisi oyunu çıkmadımı?? ben bişi anlamadım..

senin oynadığın başka bir türüdür yüzüklerin efendisi oyunun.bu oyun adındanda anlaşılacağı gibi internet aracılığıyla online oynanan bir oyun

DJ VoLkAn
06-02-2007, 02:27
senin oynadığın başka bir türüdür yüzüklerin efendisi oyunun.bu oyun adındanda anlaşılacağı gibi internet aracılığıyla online oynanan bir oyun

hmm..anladım hocam:) sağolasın...benim oynadığım oyun çok süper bişi..herkese tavsiye ederim...grafikleride çok etkileyici..