PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Önemli Youtube'da PKK propagandası

kralleo
06-02-2007, 01:51
Terör Youtube'bulaştı

You Tube bölücü terör örgütü PKK'nın eline geçti.
Site sayfa sayfa yeni görüntüler yayınladı

Milyonlarca insanın hiç çekinmeden videolarını yüklediği You Tube neredeyse bölücü terör örgütü PKK'nın eline geçti.
Sitenin bir tam sayfası terör örgütünün propagandasıyla dolu.

You Tube'un denetim sorunu var

Hergün on binlerce videonun yüklendiği YouTube'un belirli bir denetim mekanizması yok. Yöntem olarak bir kullanıcı talimatnemesinin arkasına sığınan YouTube daha geçenlerde Brezilyalı bir mankenin müstehcen videolarını yayınladığına dair dava edilmiş ve Brezilya hükümeti YouTube'un ülkede bu görüntüleri yaymasını engellemişti.

TEPKİ GÖSTERMELİYİZ !!!

Bölücü terör örgütü PKK'nın Türk askerine haince düzenlediği pusu ve saldırıların yanısıra hakaretler ve küfürler içeren görüntülerede izin verdi.

Bu görüntülerin siteden kaldırılması için YouTube'a tepki göstermek gerekmektedir. Çünkü durum rencide edici ve infial yaratacak bir zemine kaymaktadır.

You Tube'a tepkinizi göstermek için Only the registered members can see the link

sayfasına giderek tepkinizi belirten bir e-mail atabilirsiniz. Yazacağınız mektup aşağıdaki gibi olabilir..!!!

'To whom it may concern YouTube web site supposed to be for knowledge, fun and communication by the visual media power. Assasination of Turkish soldiers is neither of those goals. On the other hand who needs to see the assasinations of their sons and fathers in arms. The Kurdistan Workers Party (Kurdish: Partiya Karkerên Kurdistan or PKK) is an armed, anti-goverment terrorist organisation claiming to defend the rights of the Kurdish people in Turkey. Therefore harbouring such media on your site is strictly illegal and should be evaluated international laws. Remove such videos which belongs to this organization from the site immediately.

(ALINTIDIR)

Bunu yapanlara gereken tepkiyi vermeliyiz arkadaşlar.ayrıca şunu untmasınlar bizler hepimiz (türk kürt laz çerkez roman) kardeşiz ve bu vatanı seviyoruz.

DJ VoLkAn
06-02-2007, 01:57
baktım ama göremedim..

kralleo
06-02-2007, 02:01
baktım ama göremedim..

dostum o link youtube şikayet linki oraya yukarıdaki inglizce metni yolla

görmek için buraya bak

Only the registered members can see the link********

DJ VoLkAn
06-02-2007, 02:01
daha önceden ben zaten bu konu için yollamıştım o msjı...

kralleo
06-02-2007, 02:02
daha önceden ben zaten bu konu için yollamıştım o msjı...

:45: :45:

hueseyin
06-02-2007, 03:07
hadi hayirlisi insaallah fayda eder mesajimiz

hueseyin
06-02-2007, 03:08
görüntüleri göremedik?

kralleo
06-02-2007, 03:35
görüntüleri göremedik?

boşver girme arkadaş tiker ustamında dediği gibi giripte prim yaptırmayalım

CABBARİ
06-02-2007, 10:26
verdiğiniz o linkte trojan var haberiniz ola..
selametle..

anthony99
06-02-2007, 10:29
selametle..

:45: :45:

kralleo
06-02-2007, 16:58
selametle..

cabbari uyarı için teşekkür dikkat etmedim.bu çok önemli bir konu tepkimizi göstermeliyiz.buraya ulaşmak için link varsa verebilirmisiniz.

tolgaakcan
06-02-2007, 17:11
This Video is Inappropriate seçeneğinden videoyu kapattırabilirsin.

Terör Youtube'bulaştı

You Tube bölücü terör örgütü PKK'nın eline geçti.
Site sayfa sayfa yeni görüntüler yayınladı

Milyonlarca insanın hiç çekinmeden videolarını yüklediği You Tube neredeyse bölücü terör örgütü PKK'nın eline geçti.
Sitenin bir tam sayfası terör örgütünün propagandasıyla dolu.

You Tube'un denetim sorunu var

Hergün on binlerce videonun yüklendiği YouTube'un belirli bir denetim mekanizması yok. Yöntem olarak bir kullanıcı talimatnemesinin arkasına sığınan YouTube daha geçenlerde Brezilyalı bir mankenin müstehcen videolarını yayınladığına dair dava edilmiş ve Brezilya hükümeti YouTube'un ülkede bu görüntüleri yaymasını engellemişti.

TEPKİ GÖSTERMELİYİZ !!!

Bölücü terör örgütü PKK'nın Türk askerine haince düzenlediği pusu ve saldırıların yanısıra hakaretler ve küfürler içeren görüntülerede izin verdi.

Bu görüntülerin siteden kaldırılması için YouTube'a tepki göstermek gerekmektedir. Çünkü durum rencide edici ve infial yaratacak bir zemine kaymaktadır.

You Tube'a tepkinizi göstermek için Only the registered members can see the link

sayfasına giderek tepkinizi belirten bir e-mail atabilirsiniz. Yazacağınız mektup aşağıdaki gibi olabilir..!!!

'To whom it may concern YouTube web site supposed to be for knowledge, fun and communication by the visual media power. Assasination of Turkish soldiers is neither of those goals. On the other hand who needs to see the assasinations of their sons and fathers in arms. The Kurdistan Workers Party (Kurdish: Partiya Karkerên Kurdistan or PKK) is an armed, anti-goverment terrorist organisation claiming to defend the rights of the Kurdish people in Turkey. Therefore harbouring such media on your site is strictly illegal and should be evaluated international laws. Remove such videos which belongs to this organization from the site immediately.

(ALINTIDIR)

Bunu yapanlara gereken tepkiyi vermeliyiz arkadaşlar.ayrıca şunu untmasınlar bizler hepimiz (türk kürt laz çerkez roman) kardeşiz ve bu vatanı seviyoruz.