PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Konuda Yazan Cihazların Bölümleri Kaldırılmıştır..

Admin
10-02-2007, 22:11
Amstrad,Benjamin.Coship,Redline,Sakura,Xdragon,X crusier,vantage cihazların bölümleri kaldırılmıştır..

Nedeni ise teknik destegin firma tarafından kullanıcılara yeterince verilmemesi ve supersatforumda bu cihazlara yonelik firma tarafından foruma ilgisiz kalmaları bölümleri kapatmamıza neden olmuştur.

Bu durumdan dolayı bu cihazı kullanan uyelerimizden özür dileriz.

Not: Firma temsilcilerinin web elemanları bölümün açılması yonunde basvurdukları takdirde tekrar bölümler açılacaktır. Ve destek kendileri tarafından verilecektir

*Bu bölümlerle ilgili konular LİSTEDE OLMAYAN RECEİVERLER Bölümüne tasınmıştır

yamahacı_hotti
10-02-2007, 22:22
cok dogru bir karar serkan hocam hic olmasa millet boşuna topiklere yazıpta boş yere yazılım ve teknik detayları ögrenmeye beklemez firmalar verinler reklamları diger forumlarda oldugu gibi mesala ozme..,oldugu gibi o zaman acrsın saygılaR

Admin
10-02-2007, 22:32
cok dogru bir karar serkan hocam hic olmasa millet boşuna topiklere yazıpta boş yere yazılım ve teknik detayları ögrenmeye beklemez firmalar verinler reklamları diger forumlarda oldugu gibi mesala ozme..,oldugu gibi o zaman acrsın saygılaR

Konunun reklamlarla alakası yok biz kendi cebimizden ödüyoruz zaten forumun parasını. ve her firmaya eşit mesafedeyiz ve hiç bir firma ile calışmıyoruz.

Sorun şu sevgili firmaların elemanları işine geldigi forumlara destek veriyorlar bunu acıkca belirtmek istemiyorum burada aslında konuyu kapatmıştım acık tutmuşum madem öyle belli süre acık kalsın. Ve uyelerde haklı olarak destek bekliyor destek olmayınca bizler ne yapabiliriz ki bu yüzden bu cihazların bölümlerini kaldırmayı uygun gördük

kucer06
10-02-2007, 23:31
Çok doğru bir karar bir arkadaşımda Benjamin var yazılım desteği olmadığı için cihazını kıracağını söylüyor

hallederiz
10-02-2007, 23:40
usta sen iyisini bilirsin

Volkan
11-02-2007, 03:12
ya firmanın elemenları yada bu işin servisleri teknik destekleri forumlarda sadece belli kitleye destek verirse bu iş yuürümez. Bizler elimizde olan ilgilendiğimiz cihazlar hakkında bildiğimiz herşeyi paylaşıyoruz.

Mesela ben GOLDMASTER-KAON TABANLILAR-SANSUİ-SAKURA ve NEXTte uydu montajı motorlu çanak merkezi sistem vb konularda hertürlü yardımı yaparım ama amstrad veya benjamin jihazları bir iki defa kullandım. Şimdi burda çıkıpta milletin cihazını bilmediğim bir konuda riske atamam.

Alınan karar çok doğru. Sonuçta o cihazlara burda kendileri destek verseydiler kendileri kazanırdılar bizim ne menfaatimiz olacak. bizim burdaki amacmız birlik beraberlik ve dostluk.

Hakan Gül
11-02-2007, 17:13
Hayırlısı olsun..

Özgür Erge
11-02-2007, 18:02
çok doğru bir karar destek verilirde yeler zor durumda kalmaz

temel50
11-02-2007, 18:41
:45: bendede benjamin dsr 8000 var bis verilirse keyleri girip açıyor şipreli :45: kanalı seyrediyorum neden kırcan uyduciazını

yakupowersky
12-02-2007, 19:28
dogrukarar vermıssınız saygılar

Admin
15-02-2007, 01:54
Yeterince destek verilmemesi nedeniyle Coship,Sakura cihazlarında bölümü kaldırılmıştır.

Firma temsilcilerinin web elemanları bölümün açılması yonunde basvurdukları takdirde tekrar bölümler açılacaktır. Ve destek kendileri tarafından verilecektir

*Bu bölümlerle ilgili konular LİSTEDE OLMAYAN RECEİVERLER Bölümüne tasınmıştır

Konu Kapanmıştır..