PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe’nin All Star Gururu

COEMAR
11-02-2007, 02:51
Fenerbahçe oyuncuları Nevriye Yılmaz ve Cappie Pondexter'in, Bayanlar Euroeleague All Star organizasyonu için Avrupa ve Dünya karmalarına seçilmesi, Zafer Kalaycıoğlu'nun da organizasyona antrenör olarak davet edilmesi, sarı-lacivertlilerde sevinç yarattı.

Only the registered members can see the link

Fenerbahçe antrenörü Kalaycıoğlu yaptığı değerlendirmede, oyunculardan Nevriye'nin Avrupa, Pondexter'in Dünya Karması'na seçildiği organizasyona, kendisinin de ilk kez bir Türk antrenör olarak davet edildiğini kaydederek, ''Bu benim için büyük bir onur oldu. Böyle bir görevin bana verilmesi beni gerçekten mutlu etti. Takım oyunu olan basketbolda en çok teşekkür edeceğim kişilerin başında oyuncularımız geliyor'' dedi.

Türkiye'yi All Star'da en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten Kalaycıoğlu, ''Emeği geçen tüm oyuncularıma, bu başarılarımıza büyük destek veren taraftarlarımıza, ama hepsinden önce başarılarımızın gerçek mimarı olan sayın başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerimize saygıyla teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Fenerbahçeli 5 oyuncunun oylamada ilk sırada yer aldığı All Star organizasyonuna, karmalarda birden fazla aynı takım oyuncusu bulunmaması kuralı gereği sarı-lacivertli ekipten iki oyuncu çağrıldığı bildirildi.

FIBA Bayanlar Euroleague All Star organizasyonu 8 Martta İspanya'nın Valencia kentinde gerçekleştirilecek

Only the registered members can see the link