PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siz olsanız Digitürkmü takdırırdınız yoksa D-smartmı?

CABBARİ
13-02-2007, 10:40
arkadaşlar malum yeni platform geldi dengeelr bozuldu..
lig tv yi saymazsanız hangisi kalite ve fiyat olarak avantajlı..
selametle...

e®tan
13-02-2007, 11:39
En iyisi normal uydu.En azından özgür oluyorsunuz.Aylık para ödeme falan yok:45:

CABBARİ
13-02-2007, 11:41
En iyisi normal uydu.En azından özgür oluyorsunuz.Aylık para ödeme falan yok:45:

ben D-smart ve digiturkten bahsetmiştim hocam

COEMAR
13-02-2007, 11:45
bence çatı anteni az para karlı görüntü olabilir ama idare et sende :wave:

e®tan
13-02-2007, 11:45

Ozaman tabiki digitürk d-smartta bence okadar güzel kanal yok:46:

CABBARİ
13-02-2007, 11:49
Ozaman tabiki digitürk d-smartta bence okadar güzel kanal yok:46:

ilerisi için D-smartın daha kaliteli olacagını söylüyorlar
adamalr maçları almayacaklarmış ama kaliteli sinema yayınlarıyla sinema olarak gündeme oturacaklarmış

aktaszafer
13-02-2007, 11:49
Digitürk diyorum bayisi oldugumdan :D

e®tan
13-02-2007, 11:54
ilerisi için D-smartın daha kaliteli olacagını söylüyorlar
adamalr maçları almayacaklarmış ama kaliteli sinema yayınlarıyla sinema olarak gündeme oturacaklarmış

Olsun abi dsmart benim gözümde güven kaybetti hesapta parasız olacaktı.Bu açıklamaları ben mi yaptım yoksa doğan grubumu?:49:

Mehmet Kaynaklı
13-02-2007, 11:55
Olsun abi dsmart benim gözümde güven kaybetti hesapta parasız olacaktı.Bu açıklamaları ben mi yaptım yoksa doğan grubumu?:49:

:clap2:: :clap2:: :clap2::

bbulent
13-02-2007, 20:54
aylık abonelik ücreti almayacaklar bunun yerine cihaz satıyorlar ama kısa bir süre sonra asıl bomba kanallar izle öde sistemi olacak bence oradan asıl parayı alacaklar,
Ayrıca geçen bir siteden Next'in D-Smart cihazına baktım 290 YTL bu faiş bir rakam değilmi ?

Admin
13-02-2007, 20:57
aylık abonelik ücreti almayacaklar bunun yerine cihaz satıyorlar ama kısa bir süre sonra asıl bomba kanallar izle öde sistemi olacak bence oradan asıl parayı alacaklar,
Ayrıca geçen bir siteden Next'in D-Smart cihazına baktım 290 YTL bu faiş bir rakam değilmi ?

Evet cok faiş bir rakam kendileri oturup seyrederler işte :) Verdikleri tematik kanallar kanal d nin arşiv kanalları eski adlarıyla star 1-2-3 diye giden kanallar. starın kanallarıyla platfrom kuruyorlar

Yaban Ali
13-02-2007, 21:00
İkisinide taktırmazdım..

umuter
13-02-2007, 21:06
kalite bakımından digitürk elbette d -smart a beş çeker en azından onun oturmuş bir sistemi var yıllardır ve yayın tarzı güzel yani d+ gibi tps gibi bir yayın politikası izliyor ama d-smartta bakalım neler olacak neler gelişecek zamana bırakmak lazım ama şöyle bi durum var digiturk ilk başladığında da bu haliyle başladı yani sistemli girdi işe d-smart türksattaki kanalların yanına bi kaç kanal ekleyip öyle bi platform oluşturmaya uğraşıyor hal böyle olunca zaten uydu merakı olanlar d-smart almaz ki!!

akcayhalil
13-02-2007, 21:12
Bence şuan digitürk D-smarttan daha kaliteli ama D-smart daha yolun başında zaman gösterecek ikisinin kalitesini.

antigs28
13-02-2007, 21:17
ne yazıkki ikisinide taktırmam. sokağa atacak param yok bize uydu yayınları yeterde artar bile ...

hayalet_0312
13-02-2007, 21:21
bence digitürk d smarta şu an icin 10 basar.D smartta ne kanalı olduğunu valla ben bildiğimi söyleyemem.Ama digitürk ü izledim daha önce güzel kanallar var.Bence d smartın daha cok uğraşması gerek digitürke yetişmesi icin.

yakupowersky
13-02-2007, 21:32
arkadaslar ıkısıde bos bence klıtelı bır fılım kanalı yok ıkısındede bu benım secımım ben yerınızde olsam ıkısınede para yatırmam

ysagdic
13-02-2007, 22:10
ArkadaŞlar Ne SoĞan Gurubu Ne DİgÜtÜrk Bunlar Hep Soyguncu Bence Fta Kanallardan ŞaŞmayalim Yerlİ Mali Yurdun Mali Şİmdİye Kadar KaÇ KİŞİ YeŞİlÇam Tvyİ İzledİ DeĞmez Onlar Zaten Ermenİdestekcİsİ Paranizi SokaĞa Atmayin Derİm Tabİkİ Bu Benİm Fİkrİm

hoca58
14-02-2007, 16:59
normal uyduda 190 dıecg motor takınca 4000 kanal varken demode filmler t matik kanallarla ne uğraşalım d simart iki aydır film oynatıyor iyi bi şey görmedik değmez bu teknoloji de bence bir yere bağlanmaya gerek yok saygılar

alemci_1987
14-02-2007, 17:17

bende sana katılıyorum

gozdeelektronik
14-02-2007, 18:11
sansui free tv kazığını unutmayalım d-smart lada bir kazık atacaklar gibi geliyor bana

ekrem956
14-02-2007, 18:17
selam ceplerini nasıl dolduracaklarını düşünen bir sistem bana uymaz, aynı normal digitale devam,saygılarımla.

kucer06
14-02-2007, 18:30
Arkadaşlar D smart'ın abonelik sözleşmesinin 4'nci maddesini iyi okuyun,diyorki abone olmanız cihazı almanız bizden istediğiniz türde ve şekilde yayın talep hakkı vermez diyor.Yani ben ne yayınlarsam onu seyretmek zorundasın ve hangi kanalı paralı hangisini parasız olacağına ben karar veririm diyor, ve kanalların içeriklerini o yüzden şimdiden açıklamıyor, hayali konuşuyor. Lütfen abonelik sözleşmesini anlıyarak iyi okuyun.

dayı83
14-02-2007, 18:38
adamlar para kazanmak için her yolu deniyorlar atıyorlar kazıkları derdi bize düşüyor seyrettiğimiz uydular bize yeter

CABBARİ
14-02-2007, 19:36
Arkadaşlar D smart'ın abonelik sözleşmesinin 4'nci maddesini iyi okuyun,diyorki abone olmanız cihazı almanız bizden istediğiniz türde ve şekilde yayın talep hakkı vermez diyor.Yani ben ne yayınlarsam onu seyretmek zorundasın ve hangi kanalı paralı hangisini parasız olacağına ben karar veririm diyor, ve kanalların içeriklerini o yüzden şimdiden açıklamıyor, hayali konuşuyor. Lütfen abonelik sözleşmesini anlıyarak iyi okuyun.

çok ciddi bir ayrıntı bunlar bu kafayla iş yapamaz bu bir gerçek..
selametle.

hagiwatt
14-02-2007, 19:45
arkadaşlar D-SMART Tamamiyle hayal ürünü çok fazla ragbet etmeyiniz elinizde kalır sansuileri unutmayalım..

SEYFİ
14-02-2007, 20:08
Aydın Doğan uydu piyasasında girdi,artık bu işten ekmek yemek zorlaşır sanırım...

Yaban Ali
14-02-2007, 20:15
Aydın Doğan uydu piyasasında girdi,artık bu işten ekmek yemek zorlaşır sanırım...

Girmediği neresi kaldı ki..

f47xfenerli
14-02-2007, 20:18
selametle...

baba ikisinede ödeyecek keriz param yok aboneye ne sunuyorlarki para verelim
5 ay bir flimi kaldırmıyorlar dt nin tek cazibesi lig maçları D smart için daha çok
erken bekleyip görmek lazım saygılar sunarım:nono:

CABBARİ
16-02-2007, 10:34
bence daha zaman var önyargılı olmayalım:(

megzdet
21-02-2007, 05:29
bence çatılardaki antenler komple kalkmalı asıl sorun o çevre kirliliği hiç te guzel görünmüyor başka bir sistem bulmak lazım ama ne?Konuyla uzak bir ilgisi var...

ufuk
21-02-2007, 12:22
bence en iyisi normal uydu yayını

koparkok
21-02-2007, 12:55
bekleyip görmek lazım şimdilik nasıl olsa uydumuz var acele etmeyelim arkadaşlar

eraybal
21-02-2007, 13:42
turksatta 150 kanal varda kac tansesini otrup ızlıyoruz.amaç fılm ıse ne d smart ne dıgıturk asla tercıh etmeyecegım ısler.alıyorum dvd yı dolby dıgıtal amfıyle ozgurce ve gercek sesle ızlıyorum tv den yayın yapan ve sesı stero veren fılmlerı ızlemek benı tatmın etmez.

antigs28
21-02-2007, 14:27
turksatta 150 kanal varda kac tansesini otrup ızlıyoruz.amaç fılm ıse ne d smart ne dıgıturk asla tercıh etmeyecegım ısler.alıyorum dvd yı dolby dıgıtal amfıyle ozgurce ve gercek sesle ızlıyorum tv den yayın yapan ve sesı stero veren fılmlerı ızlemek benı tatmın etmez.
Hocam sana aynen katılıyorum:45:

engin
22-02-2007, 13:01
hiçbiri en güzeli kendi alıcın

satelcom
22-02-2007, 19:35
selametle...sn. adminim ben bütün müşterilerime ençok yazılım desteği olan uydu alıcılarını tavsiye ediyorum.hiçbir şekilde 2 yıldan fazla garanti veren (servislerini öldüren) markalrı satmıyorum.gerek digitürk ve gerekse d-smart hiçbir şekilde satmam ve müşterilerime aldırmam.zaten dsmartın yerine ben olsaydım hiçbir şekilde dekoder ithal etmeden irdeto-2 şifreleme sistemiyle yüklü kart satardım ve elinde cı/reader cihazı olan milyonlarca cihaz sahibine en ucuz şekilde ılaşıp yayınlarımı izletirdim.zaten her cihaz ve modül irdeto-2 kartları okuyor.digitürk reklamlarında biz digitalcilerin ekmeğiyle oynamak için ne gerekiyorsa yapıyor.1 dolara alınan boş kartlar yüklendikte sonra film-film+spor-film+belgesel gibi sınıflandırılıp müşterilere 50/80/100 dolar gibi fiyatlara satılabilir ve müşteriye 300-350ytl ye cihaz kakalanmadan (memleketin dövileri de murdoka yedirilmeden ) gayet güzel para kazanılabilir ve dsmart en kısa zaman zarfında yüzbinlerce uydu cihazı sahibine ulaşabilirdi.gerek digitürk ve gerekse dsmart biz uydu cihazı satıcılarının ekmeğine ortak olmak için uğraşmaktadırlar.ben hiçbir digital platformu desteklemem.zaten aydın doğanın dsmart teknik müdürünün kafası çalışsaydı NDS sistemi yerine irdeto-2 sistemini tercih edip en az maliyet ile en kısa sürede ençok üye sayısına ulaşıp en az yatırım gideri ile biz uyducularında desteğini kazanarak digital platform piyasasında 3 ay içinde digitürkü de sollayıp bir numara olurlardı.

Admin
22-02-2007, 19:40
Bu konuyu ankete döktüm biraz daha kapsamlı ankete buradan ulasabilirsiniz..Only the registered members can see the link