PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu hediyeyi veren erkek çıkar mı?

kralleo
13-02-2007, 14:40
Sevgililer Gününde sevginizi gül veya çikolatayla değil, vazektomiyle gösterin..."

Avustralya'da faaliyet gösteren bir hayır kurumu, erkeklere böyle çağrıda bulundu. Erkeklerden, 14 Şubat Sevgililer Gününde çiçek ve çikolata gibi geleneksel hediyeler yerine, pek romantik olmasa da "vazektomi" (erkeğin kısırlaştırılması) armağan etmelerini istedi.

"Marie Stopes İnternational" adlı kurumun yetkilisi Suzanne Dvorak, "Erkeğin kısırlaştırılması anlamına gelen vazektomi, gül kadar romantik olmayabilir, ama gebe kalma korkusundan kurtulmak nice kadının çok hoşuna gidecektir" dedi.

Dvorak, vazektomi ameliyatının kesin sonuç veren yararlı ve ekonomik bir işlem olduğunu ve kadını gebelikten korunma zahmetinden kurtardığını belirtti.

"Vazektomi" ameliyatında, erkeğin sperm kanalları kesiliyor.

olmaz olamaz şiddetle krşı çıkıyorum bu öneriye yorumlarınızı bekliyorum

baykum
13-02-2007, 15:07
dalgamı geçiyolar adammı seçiyolar nasıl iş bu ya anlamadım o zaman biz bırakalım cinsiyet münasebetlerde kesilsin saçmalıktan başka hiç bi şey değil.

caner1960
13-02-2007, 15:12
Dalga geçiyorlar herhalde, bizim enteller hemen şimdi bu önerinin üstüne atlar ve bunu modernlik olarak tanımlar. Marjinal görükecekler ya.Çoğunun karşı cinsle pek alakası olmadığı için olsada olur olmasada

kralleo
13-02-2007, 15:20
Dalga geçiyorlar herhalde, bizim enteller hemen şimdi bu önerinin üstüne atlar ve bunu modernlik olarak tanımlar. Marjinal görükecekler ya.Çoğunun karşı cinsle pek alakası olmadığı için olsada olur olmasada

doğru diyorsun arkadaşım yarın birgün paparazzilerde bunu uygulayan entellerimizi görürsek hiç şaşmayalım.bide moda olsunda görün halimizi ondan sonra:puah: :puah: