PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acİl Şİİr Yardimi !!!

banshee8831
14-02-2007, 22:48
arkadaşlar sizlerden çok önemli bir ricam var.bundan max 2 ay önce forumda bir şiir yada yazı okumuştum.imkansız bir aşkı anlatıyordu.kız zengindi.erkekte fakirdi.ama aileleri izin vermemişti.erkekte çok uzaklara gitmişti bu olaydan sonra.kız erkeği hala hatırlıyordu.onu görmek istiyordu.ama kızda bu arada kalp hastası olmuştu.acil kalbini bağışlayacak birini arıyorlardı.sonra birgün biri çıkıp geldi.kıza kalbini bağışladı.kız iyileşti ama kalbi eskisi gibi atmıyordu.sonra bir gün not yada mektup orayı tam hatırlamıyorum kıza geldi.mektupta kalbime iyi bak oldumu fln yazıyordu.işte kızı sevdiğini söylüyordu.yani kalbini veren kişi kızın eski erkek arkadaşıydı.benim anlattığımdan çok çok daha iyiydi bu şiir.eğer bu dediğim yazıyı hatırlayan arkadaşlar varsa lütfen bana yardımcı olun.eğer bulabilirseniz buraya lütfen koyun.hayat mayat meselesi valla.saatlerce şiir bölümüne baktım ama bulamıyorum....

lütfen acele bu akşam yollamam lazım bu şiiri:( :( :( :praying:

banshee8831
14-02-2007, 22:59
arkadaşlar noolur yardımm edinnn çok önemli lütfeeenn :(

Nakkus
14-02-2007, 23:00
bu şiirmiydi yoksa bir hikayemi? kimin verdiğini hatırlıyormusunuz ?

Yaban Ali
14-02-2007, 23:02
Only the registered members can see the link
buydu sanırım

banshee8831
14-02-2007, 23:03
sanırım bir kız üye verdiydi yaa.tam hatırlamıyorum işte.şiir den çok hikaye tarzındaydı vede uzundu bayağı ama çok duygusal bişiydi.tam sevgililer gününde gönderilecek cinsten.inşallah bulursunuz eğer bulursanız büyük bir iyilik etmiş olursunuz ustam...

Nakkus
14-02-2007, 23:05
sanırım Ali Abi bulmuş :)

banshee8831
14-02-2007, 23:05
Only the registered members can see the link
buydu sanırım

abi varya allah ne muradın varsa versin.allah razı olsun :) bi anda bütün dünya benim oldu yaa.çok teşekkür ederim.bu yazının önemi benim için çok büyüktü....tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunarım...:clap2::

Yaban Ali
14-02-2007, 23:10
abi varya allah ne muradın varsa versin.allah razı olsun :) bi anda bütün dünya benim oldu yaa.çok teşekkür ederim.bu yazının önemi benim için çok büyüktü....tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunarım...:clap2::

Bir şey değil değerli kardeşim. Bizler paylaşmak için burdayız...

tike®
15-02-2007, 00:09
gökhan hangi kızın peşindesin yine :D :D sevgililer gününü yanlız gecirmek zor oldu galiba:) neyse çalışmalara başla bir dahaki seneye inşallah:yo:

banshee8831
15-02-2007, 00:16
gökhan hangi kızın peşindesin yine :D :D sevgililer gününü yanlız gecirmek zor oldu galiba:) neyse çalışmalara başla bir dahaki seneye inşallah:yo:

alla alla seni ne ilgilendirir kardeşim :D sanada yolladık gitte derya ablaya oku diye :D onu millete atmak için aradım ben.herkese yolladım msn listemdeki..sende gidion ne anlamlar çıkarıon :nono:: :8[1]: