PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AKP'den Vadi'ye çocuk *****su benzetmesi farkkkkkkkkkkk

klaxNET
17-02-2007, 02:12
Kurtlar Vadisi AKP'nin de gündeminde. Parti kurmayları arasında diziye en sert çıkış Dengir Mir Mehmet Fırat'tan geldi.

--------------------------------------------------------------------------------

Kurtlar Vadisi-Terör'ün yayından kaldırılması AKP'yi adeta böldü. Partinin önemli bakanları dizinin yayından kaldırılışını desteklerken, bunun bir sansür olmadığı görüşündeydi.

Buna karşın yayın yasağına karşı çıkanlar da yok değildi. bunlardan biri de Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener oldu. Şener buna neden olarak ise Hollywwod filmlerini örnek gösterdi.

ÇOCUK *****SUYLA EŞ DEĞER TUTTU

Dizinin yayından kaldırışına karşı çıkanlar arasında en sert tepki ise partinin önemli kurmaylarından Dengir Mir Mehmet Fırat'tan geldi.

Fırat diziyi çocuk *****su ile eşdeğer tuttu. Sansür olmadığını savunan Fırat örnek olarak çocuk *****su yayınlarına müdahaleyi gösterdi.
Yorumlar:
o kendini iyi bilir
Yazar alitokmak on 2007-02-16 19:02:37
--------------------------------------------------------------------------------
PKK yı kötüleyen lanetleyen bir diziyi yayından kaldıran badem bıyıklı zihniyeti, onun yönetim kadrolarını kınıyor ve onlara lanet okuyorum.
Yukarda ismi geçen Şahıs Apo itinin sağlam adamıdır ne beklenir ki bunlardan.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak, Onların kullanamadığı kelimeyi kullanalım TÜRK olarak bu zihniyeti kınamak ve bir an önce sandığa gömmek lazım.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Saygılarımla,
Ali TOKMAK
Öz Yurdumda Garibim
Yazar ahmetatan on 2007-02-17 00:32:03
Güney doğu Anadolu Bölgesinde yaklaşık 22 yıl kurtlar vadisinde gösterilen olaylara dolaylı ve direkt olarak şahit oldum ve yaşadım... Bu diziye karşı çıkan ancak görünmeyen erkigeçer yetkililerin kimler olduğunu da tahmin ettim.. Ve tahminimde yanılmamıştım... Maalesef durum vahim... Umarım önümüzdeki seçimlerde dengeli bir parlemento ile tanışırız ozaman bunlariizleyen ne oldu yani 30 mulyon insan izliyor RTUK ne den 18 koymadi
ne mutlu turkum diyene

tike®
17-02-2007, 02:22
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

yukarıdaki linklerden konuyu takip edelim siyasi konulara girmeyelim kolay gelsin...