PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bana cevap veren yok

Roc72
17-02-2007, 20:14
Only the registered members can see the link

Alex, Fenerbahçe Yönetimi'nin yeni sözleşmeyi 100. yılda şampiyonluğa endekslediğini söyledi, "Ne git diyorlar, ne de kal. Büyük baskı altındayım ve artık sabrım kalmadı" dedi

Alex de Souza sessizliğini bozdu, sözleşmesini yenilemeyen sarı - lacivertli yönetimin tutumu yüzünden büyük baskı altında olduğunu açıkladı. AZ Alkmaar maçında ıslıklanan Brezilyalı yıldız, İtalyan radyosuna, Fenerbahçe'deki durumuyla ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.
Mukavele yenileme isteğini yönetim kuruluna bildirdiğini vurgulayan Alex, sarı - lacivertlilerin konuyu ağırdan alması nedeniyle kafasının çok karışık olduğunu dile etirdi.
Sambacı, "Sözleşmemin yenilenmesi, Fenerbahçe'nin 100. yılda şampiyon olmasına endekslendi. Bu durum hem benim, hem de takım arkadaşlarımın üzerinde stres yaratıyor. Temmuz ayına az bir süre kalmasına rağmen gelecek sezon nerede oynayacağım belli değil. Belirsizliğin yarattığı baskı futboluma da yansıyor" diye konuştu.

Cruzeiro beklemede
Sarı - lacivertli yöneticilerden net bir yanıt istediğini de belirten Alex, "Kimse benimle masaya oturmuyor. Bana ne kal diyorlar, ne de git. Büyük bir baskı altındayım ve artık sabrım tükeniyor" ifadesini kullandı. Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe ile anlaşamaması halinde kariyerine Avrupa'da devam etmek istediğini, en son ihtimal olarak ülkesine döneceğini sözlerine ekledi.
Bu arada Alex'in eski kulübü Cruzeiro'nun Başkan Yardımcısı Zeza Parreira, yıldız futbolcunun Fenerbahçe'de kalmasının zor olduğunu ileri sürdü. Parreira, Brezilya'ya dönme kararı alması halinde Cruzeiro'nun kapılarının Alex'e açık olduğunu kaydetti.